Öne Çıkanlar MHP İLK TOPLANTIYI YAPTI AKGEMCİ DE ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ ÜNİVERSİTE SOKAĞINDA GÜLLER AÇTI BÜYÜKŞEHİRİ TUTANA AŞK OLSUN! 3-1

Bu haber kez okundu.

KENT KONSEYİ BAŞKANLARINDAN ZİYARET
 Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete Türkiye Kent Konseyleri Birliği Dönem Başkanı ve Çanakkale Kent Konseyi Başkanı Saim Yavuz, Yalova Kent Konseyi Genel Sekreteri ve Belediye Başkanlık Danışmanı Hasan Soygüzel, Gaziantep Kent Konseyi Genel Sekreteri ve Belediye Başkanı Danışmanı Necati Binici, Bursa Kent Konseyi Genel Sekreteri Enes Keskin ve Çanakkale Tarih ve Kültür  Vakfı Başkanı Muzaffer Bayrak’tan oluşan heyet katıldı.Kahramanmaraş Kent Konseyi Başkanı ve Belediye Başkanlık Danışmanı Zeynep Arıkan ile Genel Sekreter Tuncay Kazancı’nın da hazır bulunduğu ziyarette, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Dönem Başkanı ve  Çanakkale Kent Konseyi Başkanı Saim Yavuz 7-8-9 Aralık 2012 tarihleri arasında Kahramanmaraş’ta yapılacak 4. Dönem Türkiye Kent Konseyleri Birliği buluşması için ön istişare toplantısı yapmak  üzere geldiklerini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Mustafa Poyraz ise toplantının ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ederek misafirlerine başarılar diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol