banner1320
Öne Çıkanlar KIRSALDA DA O OLACAK BAŞARILARI KONUŞMALIYIZ” MAHÇİÇEK EJDER ORUÇ TEŞKİLATLARI HEYECANLANDIRIYOR BÜYÜKŞEHİR HALK EKMEK HER YERDE…

Bu haber kez okundu.

-GSO’DAN SANKO ŞİRKETLERİNE 7 ÖDÜL
 Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Gaziantep Valisi Erdal Ata, Gaziantep Milletvekilleri, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey’in de katılımı ile düzenlenen törende, değişik kategorilerde 89 firma ödüllendirildi.


Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, İSO 500’e giren Sanko Tekstil İşletmel
eri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ödülünü Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Konukoğlu’na, Çimko Çimento ve Beton Sanayi Ticaret A.Ş.’nin ödülünü, Çimko Çimento Yönetim Kurulu Üyesi Tansu Tuğlu’ya verdi.
SANKO ŞİRKETLERİNE ÖDÜL YAĞMURU

İso 500’e giren Sanko Şirketlerinden Süper Film Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ödülünü, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’den, Süper Film Ambalaj Genel Müdürü Gültekin Savaşkan aldı.
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, İSO ikinci 500 listesinde yer alan Sanko Enerji’nin ödülünü, Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Bak’a verdi.

Gaziantep Milletvekili Halil Mazıcıoğlu’ndan, Sanko Tekstil İşletmeleri’nin Ar Ge ödülünü Genel Müdür Ökkeş Cansız, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’ndan, Süper Film Ambalaj’ın inovasyon ödülünü Genel Müdür Yardımcısı Turgut Selbastı, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’ndan marka patent kategorisinde Sanko Tekstil İşletmeleri’nin ödülünü ise Ar Ge, Satış ve Planlama Müdürü Engin Kızıltaşaldı.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol