Öne Çıkanlar seminer dizi DEDEOĞLU DA KAYINBABA OLDU DEMOKRASİMİZİN ZENGİNLİĞİ BUDUR ŞERİFLER İNŞAAT DOOSAN FORKLİFTİ TERCİH ETTİ

Bu haber kez okundu.

GEÇEN AY 3 BİN 500 METRE HAT DÖŞENDİ
 Konu ile ilgili olarak Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada : “2013 yılı şubat ayı içerisinde, şehrimizin muhtelif cadde ve sokaklarında yürütülen faaliyetler sonucu;

1372 metre kanalizasyon, 1350 metre yağmursuyu hattı döşemesi ve 795 metre kanalizasyon hattı yenilemesi olmak üzere toplam 3517 metre hat döşemesi yapılmıştır.

Hat yapımının yanı sıra yağmursuyu şebekesi üzerine 65 adet yağmursuyu ızgarası ve 87 adet muayene ve havalandırma bacası yapımı ile 134 adet muayene ve havalandırma bacası tamiri yapımı tamamlanmıştır.

 Kanalizasyon arızasına yönelik (Alo 185, Çözüm Masası, Yazılı Müracaat Ve Diğer) 1115 adet müracaat yapılmıştır.

 Müdürlüğümüzce müracaatların tamamı değerlendirilmiş ve bu kapsamda yürütülen çalışmalar sonucu;  kanal açma aracı ile 232 noktada ana hat bakımı yapılmış ve 428 adet taşınmazın bağlantı kanalında oluşan kanal arızası giderilmiştir. Kanal açma araçları ile giderilemeyen 125 adet kanal arızası ise ekiplerimizin yapmış olduğu kazı çalışmaları sonucu, hat yenileme yapmak sureti ile giderilmiştir” denilerek bilgi verildi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol