banner1351
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİRDEN TRAFİĞİ RAHATLATACAK YENİ KAVŞAK DÜZENLEMESİ TEZCAN HERKES KENDİ İŞİNİ YAPMALI AFŞİN BELEDİYESİNDE CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK !

Bu haber kez okundu.

FRESH FM, BÖLGENİN YÜKSELEN SESİ
 Kahramanmaraşlı müzik severlerin vazgeçilmezi olan Fresh FM, canlı müzik organizasyonu ile de farklı bir etkinliği başarı ile tamamladı. Kahramanmaraş’ta 99.0 frekansından pop müzik yayını yapan Fresh FM, dinleyenlerini Pop Müzik Gecesi’nde bir araya getirdi. Metin Usta Et ve Balık Restoranında gerçekleştirilen Pop Müzik Gecesinde Kahramanmaraş’ın yıldızı parlayan pop müzik gruplarından Dolunay sahne aldı. Etkinliğe katılan dinleyicilere 3 saatlik bir performans sunan Grup Dolunay, Fresh FM’in organize ettiği etkinliğin en renkli şekilde tamamlanmasını sağladı. Etkinlik hakkında değerlendirmelerde bulunan Fresh FM Genel Müdürü ve aynı zamanda gecede sahne alan Grup Dolunay’ın solisti Yunus Kurt, Kahramanmaraş’ın bu gibi etkinliklere ihtiyacı olduğunu ve bunu da ilklerin öncüsü Radyo Fresh’in organize ettiğini söyledi. Pop müzik yayın akışıyla şehrin en çok dinlenen radyo istasyonu olan Radyo Fresh’in bu gibi etkinlikleri sürdüreceğinin de altını çizen Kurt, Fresh Pop Müzik Gecesi’nin bir başlangıç olduğunu söyledi.“FRESH AİLESİ HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR”

Radyo Fresh’in dinleyicileriyle bir aile olduğunu hatırlatan Kurt, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Radyo Fresh ve dinleyicileri bir ailedir. Bu ailenin bireyleri her geçen gün artıyor. Dinleyici kitlemizin her geçen gün daha da artması, düzenlemiş olduğumuz etkinliklere katılımın yükselmesi, bu büyük ailenin daha da büyüdüğünün bir kanıtıdır. Kahramanmaraş’ta yayın hayatımızı sürdürürken, farklı etkinlikleri de bu şehrin güzel insanlarına kazandırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda daha önce ortaya koyduğumuz etkinliklere yenileni katarak, ailemizin her bir bireyini bu etkinliklere davet ettik. Radyo Fresh yönetimi olarak sadece biz bu düşüncede değiliz. Radyo Fresh’i dinleyen herkes bu istasyonu kendi ailesinden bir parça olarak görüyor. Bunu bize gösterilen teveccühten ve ilgiden anlaya biliyoruz.”

ETKİNLİKLER DEVAM EDECEK

Radyo Fresh yönetimi olarak farklı etkinlikler planladıklarını belirten Kurt, “Kahramanmaraş’ta pop müziğe ilginin yavaş yavaş arttığını düşünüyoruz. Özellikle yeni yetişen neslin bu anlamda çok büyük ilgisiyle karşılaşıyoruz. Biz de etkinliklerimizi bu yönde organize etmeye karar verdik. Fresh Pop Müzik Gecesi de bu düşüncenin bir ürünüdür. Solistliğini yaptığım Dolunay Grubu ile bu güzel gecede katılımcılara keyifli dakikalar yaşattığımıza inanıyorum. Sahnede aldığım tepkiler de bu yöndeydi. Şehir olarak bizim eğlence farklılıklarına ihtiyacımız var. Alışıla gelen düşüncelerin dışına çıkarak farklı konulara imza atmak gerekir. Biz bu anlamda fikirler üretiyoruz. İnşallah bu fikirlerimiz de hayata geçecektir. Fresh Pop Gecesi bir başlangıç oldu. Bundan sonra daha da güzel etkinliklerle dinleyenlerimizin ve bizleri sevenlerin karşısında olacağız.”dedi.

“ETKİNLİKLERİ RADYONUN DIŞINA TAŞIRDIK”

Stüdyo etkinliklerinin yanı sıra farklı mekanlarda organizasyonların da ilgi çektiğini dile getiren Kurt, şunları dedi: “Her yıl belli zamanlarda değişik etkinlikler yapıyoruz. Bunlar genelde stüdyo içerisinde programcı ve dinleyici arasında oluyordu. Biz samimiyeti artırmak ve dinleyicilerimize daha yakın olabilmek için daha farklı bir etkinlik düzenledik. Geçmişte kapı kapı dolaşarak hediyeler dağıttık. Bu dinleyiciye ulaşma anlamında önemli bir başlangıç oldu. Fresh Pop Gecesi ile dinleyicilerimiz ile bir araya geldik.”dedi.

İLKELİ YAYIN AKIŞINA DEVAM

Radyo Fresh olarak ilkeli ve kaliteli yayının her zaman devam edeceğini ifade eden Kurt, “Radyo Fresh bu şehrin markasıdır. Kahramanmaraş bu güzide markasına her zaman sahip çıkmıştır. Biz de Radyo Fresh ailesi olarak dinleyicilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini artırarak, ilkelerimizden ve yayın akışı kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeyeceğiz.”şeklinde konuştu. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol