Öne Çıkanlar MHP İLK TOPLANTIYI YAPTI AKGEMCİ DE ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ ÜNİVERSİTE SOKAĞINDA GÜLLER AÇTI BÜYÜKŞEHİRİ TUTANA AŞK OLSUN! 3-1

Bu haber kez okundu.

FIRAT GÖRGEL’İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
 Öğretmenlerimiz genç nesillerin yetişmesinde önemli rol oynamaktadır. Öğretmenlerimiz Ülkemizin ileriye emin adımlarla ilerlemesini sağlamaktadır.24 Kasımda öğretmenlerimizi unutmamalıyız.

İnsanlığın erdemini öğreten, milletçe çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkmayı hedefleyen ve bu hedefe ulaşmak için de kararlılıkla yürüyen öğretmenlerimiz, yetiştirdikleri öğrencilerini vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin ve insanlık meziyetinin kıymetli birer timsali olmalarını sağlamak için yüce bir görev yürütmektedirler.

21. yüzyılın dünyasında; Ülkelerin gelişmesi, çağı yakalayabilmesi ve küresel rekabette başarıya ulaşabilmesi, eğitimli gençler sayesinde gerçekleşmektedir. Gençlerimizin eğitim görmesinde en ön safta yer alan öğretmenlerimizin payı büyüktür. Öğretmenlerimizin değerini bilerek geleceğe emin adımlarla bakalım.

Ülkemize ve milli eğitime uzun yıllar hizmet etmiş ve emekli olan öğretmenlerimizin ve halen çalışan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlarım.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol