Öne Çıkanlar MHP İLK TOPLANTIYI YAPTI AKGEMCİ DE ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ ÜNİVERSİTE SOKAĞINDA GÜLLER AÇTI BÜYÜKŞEHİRİ TUTANA AŞK OLSUN! 3-1

Bu haber kez okundu.

EMNİYET BİR İLKE İMZA ATTI, AŞURE DAĞITTI
 Haftanın son günü olan cumartesi günü, öğle namazını müteakip Ulu Cami önünde kurulan kazanlarda pişirilen aşure şenliğine katılan vatandaşlar, aşureyi her yönü ile beğendiklerini söylerken, Metin Aşık; “Bu günler dostlukların, dayanışmanın pekiştiği, güzelliklerin paylaşıldığı günlerdir. Tüm Türk – İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum!” dedi.Kahramanmaraş İl Müftüsü Muhammed  Gevher dua etti, aşure ayının hayırlı olması, insanları bütünleştirmesi dileğinde bulundu.


2 kazanda pişirilen ve lezzetli olduğunu vatandaşlar dile getirirken, Erenler Kültür Derneği Başkanı Memik İbili, davranışından ve hassasiyetinden ötürü emniyet müdürü Metin Aşık’a teşekkür et ti, aşure günlerinin önemine ilişkin düşüncelerini kamuoyu ile paylaştı.


Aşure şenliğine emniyet teşkilatı yanında, ayrıca il genel meclisi başkanı Mustafa Özsoy ile, çok sayıda vatandaş iştirak etti.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol