banner1320
Öne Çıkanlar KIRSALDA DA O OLACAK BAŞARILARI KONUŞMALIYIZ” MAHÇİÇEK EJDER ORUÇ TEŞKİLATLARI HEYECANLANDIRIYOR BÜYÜKŞEHİR HALK EKMEK HER YERDE…

Bu haber kez okundu.

ELBİSTANLI ÇİFTÇİLER, CASEIH FABRİKASINDA
 Elbistan Case IH Bayisi YARBILARLAR PETROL ve TARIM ÜRÜNLERİ BESİCİLİK ZİRAİ ALET SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. aracılığıyla Elbistan ve çevre yerleşim merkezlerinden, 29 Kasım 2012 tarihinde Fabrika’ya gelen çiftçiler, Case IH’in geçmişi ve faaliyet alanlarının anlatılmasıyla başlanan eğitimde, çevre dostu Tier-3 motorla yenilenen Case IH modellerini bire bir inceleyen çiftçiler; yakıt tüketimi başta olmak üzere, traktörü kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar, verimi arttırmaya yönelik unsurlar gibi en çok merak edilen konularda da uzmanlara danışma fırsatı buldu.

Avrupa’nın sayılı büyük fabrikalarından birini ziyaret etme şansı elde eden çiftçiler, fabrikanın Teknik Merkezi ile birlikte, Isıl İşlem Merkezi, Üretim Bandı ve Kalite Kontrol Bölümlerini gezdi. Çiftçilerin yakından incelediği ürünler arasında, Tier-3 motorla yenilenen ve kabinli ve kabinsiz, çift çeker ve tek çeker seçenekleriyle çiftçiye sunulan yenilenen tasarımı ile Case IH JX Serisi ile yine Case IH’ in yeni, kompakt tasarıma sahip, kabinli, gölgelikli, tek çeker veya çift çeker seçeneklerine sahip Case IH JXC Serisi yer alıyor.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol