banner1351
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİRDEN TRAFİĞİ RAHATLATACAK YENİ KAVŞAK DÜZENLEMESİ TEZCAN HERKES KENDİ İŞİNİ YAPMALI AFŞİN BELEDİYESİNDE CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK !

Bu haber kez okundu.

DİVA-SEN’İN VEFASI
 2009 dan buyana Kahramanmaraş da hizmet veren DİVA-SEN

yeni bir hizmetle güzel bir çalışmaya imza atarak hizmette sınır tanımadıklarını da kanıtlamış oldular. Bundan öncede pek çok başarılı çalışmaya imza atan DİVA-SEN Kahramanmaraş Şubesi Son olarak 2 yıl Önce bir kaza sonucu belden aşağısı felç olan ve Kahramanmaraş da İmam-Hatip olarak hizmet eden Mehmet Halit Ayhan isimli kazazedeye yardım elini uzatarak takdir ve teşekkürle karşılanacak bir vefa örneği sergiledi.

Toplumumuza ve sivil toplum örgütlerine örneklik teşkil edecek olan bu güzel hizmetlerle alakalı olarak DİVA-SEN Kahramanmaraş Şube Başkanı Sayın Abdülbaki Karakurt , “Biz göreve geldiğimiz günden buyana üyemiz olsun olmasın camiamız içerisindeki bütün meslektaşlarımızın maddi manevi hizmetine koşmak ve bu anlamda üzerimize düşen bütün sorumlulukları yerine getirmek için canla başla mücadeleyi kendimize düstur edindik. Bahusus Mehmet Halit Hocamızın bu kederli durumunu öğrenir öğrenmez aynı duyarlılıkla harekete geçip neler yapabileceğimizi arkadaşlarla mütalaa ettikten sonra böyle bir engelli aracın kardeşimizin bir nebze acısını dindirmeye katkı sağlayacağını düşündük ve hızlı bir şekilde bu çalışmamızı yaparak Mehmet Halit kardeşimizi engelli aracına kavuşturduk. Şu an bu mutluluğu kardeşimizle birlikte Diva-Sen olarak bizlerde yaşıyoruz.” dedi.

İYİ Kİ DİVA-SEN VAR!

Daha sonra Kaza sonucu felç kalan Mehmet Halit Ayhan duygu yüklü konuşmasında bu güzel davranışın kendisini çok duygulandırdığını ve gerçekten böyle bir araca çok ihtiyacı olduğunu söyleyerek, Anladım ki Vefa sadece bir semt ismi değil Vefa gerçek manası ile de hala yaşanan bir duygu olduğunu belirtti. Ayhan konuşmasına; “Başta Diva-Sen   Kahramanmaraş Şube Başkanı Abdulbaki Karakurt olmak üzere bütün Diva-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mensuplarına

Candan teşekkür  ederek İYİKİ DİVA-SEN VAR!” diyerek sözlerini tamamladı.

Sendika binasında yapılan programa Diva Sen yönetim kurulu ve üyeleri de hazır bulundular.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol