banner1351
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİRDEN TRAFİĞİ RAHATLATACAK YENİ KAVŞAK DÜZENLEMESİ TEZCAN HERKES KENDİ İŞİNİ YAPMALI AFŞİN BELEDİYESİNDE CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK !

Bu haber kez okundu.

DAHA YAPACAĞIMIZ ÇOK İŞ VAR
 Başkan A.Duran Balsuyu, 7 Mayıs Salı günü borsa binasında düzenlediği basın toplantısında, göreve geldikleri günden itibaren aşk ve şevkle hizmet etme gayreti içerisinde olduklarını belirtti.

Özellikle kentin tanıtımı noktasında yapılan çalışmalara katkı sağlamaya çalıştıklarının altını çizen Balsuyu, “Birlikte bereket vardır.  Kahramanmaraş’ı marka şehir yapmak için üzerimize ne düşüyorsa  yapmaya hazırız”  dedi.

Balsuyu kahvaltılı basın toplantısında şunları söyledi; "Birliğin ve beraberliğin rahmet olduğuna inanan biri olarak aldığımız görevi hakkıyla yerine getirme gayreti içerisinde kültür çalışmalarına elimizden geldiğince önem verdik. İnsana yapılan yatırımın önemine inanarak şu anda 150 üniversite öğrencisine burs veriyoruz. Ayrıca, TOBB'dan memleketimize bir mesleki eğitim kompleksi talebinde bulunduk. TOBB yönetimi de talebimizi boş çevirmediler. Geçen hafta, milletvekillerimiz Mehmet Sağlam, Sevde Bayazıt Kaçar ve Nevzat Pakdil ve Vali Vali Şükrü Kocatepe'nin katılımıyla Ankara'da protokol imzaladık. Memleketimize hayırlı olsun. Bu birlikteliğin devam edeceğini düşünüyoruz."

LİSANSLI DEPOCULUK ŞART!

Kentle bütünleşen tarhanayı coğrafi işaret olarak tescil ettirdiklerinin altını çizen Balsuyu, "Bunun yanında Kahramanmaraş yemekleriyle ilgili bir kitap hazırladık. Özellikle tanıtım toplantıları ve fuarlarda bu kitaplardan dağıtıyoruz. Gerçekten büyük ilgi gördüğüne şahit oluyoruz. Diğer yönden şehrimizde tarım ve hayvancılık potansiyeli yüksek. Bu anlamda tarıma dayalı organize sanayi kurma çalışmasını başlattık. Aynı zamanda olmazsa olmazsa olan lisanslı depoculuk için yola çıktık ve yer arayışındayız. Önümüzdeki dönemde gerçekleşeceğine inanıyorum" dedi.

YENİDEN ADAYIM!

Borsa olarak aktif 384 üyeye sahip olduklarını, bu anlamda Pazar günü yapacakları genel kurulun şehrimize, borsaya hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu ve önümüzdeki dönemde de yeni borsa binasını Kahramanmaraş'a kazandıracaklarının müjdesini verdi ve üyelerinin desteğiyle, hem de tüm üyelerin desteğini ve katılımını beklediklerinin de altını çizerek, yeniden aday olduğunu sözlerine ekledi. 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol