banner1351
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİRDEN TRAFİĞİ RAHATLATACAK YENİ KAVŞAK DÜZENLEMESİ TEZCAN HERKES KENDİ İŞİNİ YAPMALI AFŞİN BELEDİYESİNDE CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK !

Bu haber kez okundu.

BİR ESER YÜKSELİYOR!
 Belediye Başkanı Mustafa Poyraz da bu müstakil bina için büyük destek vermişti. Zaten Başkan Arif Şen de bunu dile getirdi temel atılım töreni sırasında, kalabalık önünde.

Kız İmam Hatip Lisesi üst tarafında, yaklaşık 1.500 dönümlük alana yapılacak olan müstakil binada 300 kişilik toplantı salonu, kütüphane, sekretarya, bilgisayarlarla donatılmış idari bölüm, misafirhane, lokal gibi hizmet birimleri de olacak.

O gün temel atma töreninde herkeste heyecan kasırgası eserken, temelin açılış konuşmasını yapan Serbest muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Arif Şen, bu meselede kendilerini yalnız bırakmayan ve maddi-manevi desteklerini esirgemeyen TÜRBOM’a teşekkür etmiş, yüzünde gülücükler eksik olmamıştı. Mutluydu. Meslektaşlarına verdiği sözü tutmuştu.


GÜÇLÜ EKİP VE YÜKSELEN ÇITA

Kuşkusuz her başarı bir ekip işi. Bir de, bu tür organizasyonları yapabilmek, o organizasyonun başarıya ulaşmasında aktif rol almak herkesin yapabileceği bir işlev değil. Sevgili Abdullah Kalın da Şen’in en yakın, en büyük yardımcısı, destekçisi.

Ekibiniz güçlü olduğu zaman, çıtayı yükseltmesi kolay!

Verdiğiniz sözü tutarsınız.

Her etkinlikten yüzünüzün akı ile çıkarsınız.

Şimdi inşaat hızla sürüyor, ustalar bir an önce bitirmek için çaba harcıyor, serbest muhasebeci ve mali müşavirlere yakışır bir hizmet binası yükseliyor.

Şimdi, 12 Mayıs’ta genel kurula gidecek olan Oda’da herkes seçimin heyecanını yaşarken, muhalefetten Halit Alcı da Şen karşısında şansını deneyecek. KİMLİK GAZETESİ olarak, bu seçimin mali müşavirlere, şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol