Öne Çıkanlar ÇEK BAŞKONSOLOS LAUFEROVA AÇEVDE Belediye Meclisi aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. ÇOCUKLAR 23 NİSANDA PİAZZADA! HUNHARCA

Bu haber kez okundu.

ALICI VE ÖZGER AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Geçen Cumartesi akşamı Ala Palace’da düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine giren genç çift Gülbeyaz &Yaşar’ı sevenleri yalnız bırakmadı.

Çiftin nikahını ise Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör kıydı ve neredeyse şehrin tüm siyasetçileri gelin ve damadın nikah şahidi oldu.

Başkan Güngör, genç çifte iki cihanda saadet dilerken, evliliğin kutsallığından bahsederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 çocuk istemini de hatırlattı.

Genç çift ve ebeveynleri Ahmet & Leyla Alıcı, Nuri & Sariye Özger, en mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ettiler.

NİKAH ŞAHİTLİĞİNİ SİYASİLER YAPTILAR

Çok sayıda davetlinin katıldığı düğüne ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve eşi Leyla Hanımefendinin yansıra AK Parti İl Başkanı Av. Fırat Görgel, Ak Parti Milletvekili Habibe Öçal, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Ömer Oruç Bilal Debgici,  EPDK Kurul Üyesi Uğur Dilipak, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Gül Çitil Okur, parti yöneticileri, ilçe belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, STK Başkanları, iş insanları da katılım sağladı.

Özgür Haber Ailesi olarak genç çiftimizi tebrik ediyor, bir ömür mutluluklar diliyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol