Öne Çıkanlar seminer DEDEOĞLU DA KAYINBABA OLDU dizi DEMOKRASİMİZİN ZENGİNLİĞİ BUDUR ŞERİFLER İNŞAAT DOOSAN FORKLİFTİ TERCİH ETTİ

Bu haber kez okundu.

AK PARTİDEN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET
 Ziyaretlerle ilgili AK Parti Elbistan Kadın Kolları Medya Başkanlığı’nca şu yazılı açıklamada bulunuldu:

“Türkiye Harp Malulü, Şehit, Gazi, Dul ve Yetimleri Derneği ziyaretimizin ardından AK Parti Elbistan Kadın Kolları Başkanı Elife Aynur Soydan, Gençlik Kolları Başkanı Ertuğrul Sönmez ile organize ettiğimiz “Şehit Aileleri Seri Ziyaret” programımıza 13.12.2012 tarih itibari ile, Perşembe günü başladıklarını söylediler.

Türkiye Harp Malulü, Şehit, Gazi, Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Ubeydullah Erbilen’in eşlik ettiği şehit ailelerinden; Mustafa Akkan, Sami Kuşoğlu, Kemal Yetişgen, Ş.Hamit Potuk, Mehmet Çiftçi, Hüseyin Koldan, Hanzey Margir, Döne Çiftçi, Necip Çiçek, Yıldız Bozgurt, Hamza Sert, Enver İnan ve  İsa Özdoğan evlerinde ziyaret edildi.


Kadın Kolları Başkanımız Elife Aynur Soydan, Gençlik Kolları Başkanımız Ertuğrul Sönmez ve yönetim kurulundan arkadaşlarımızın katılımı ile her hafta iki aileyi ziyaret ederek gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde şehit ve gazi aileleri ile istişarelerde bulunduk.

Şehit yakınlarına tanınan ikinci bir iş hakkı kanunundan memnun kaldıklarını dile getiren aileleler, Hükümetimizin yürüttüğü Barış politikasını da desteklerini belirterek “başka analar babalar ağlamasın, artik karşılıklı akan kanların durmasını istiyoruz” ifadeleriyle görüş birliğindeki duygu ve düşüncelerini paylaştılar.


Şehit aileleri, ziyaretlerimizden ziyadesi ile memnun kaldıklarını ve onlar için hatırlanmanın-hal-i arz etmenin çok önem taşıdığını belirttiler.


Bizler de AK Parti adına gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerde bizi memnuniyet ve muhabbetle konuk eden bütün Şehit ailelerimize saygı ve selamlarımızı sunarak her zaman yanlarında olduğumuzu kaydettik.”

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol