banner1351
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİRDEN TRAFİĞİ RAHATLATACAK YENİ KAVŞAK DÜZENLEMESİ TEZCAN HERKES KENDİ İŞİNİ YAPMALI AFŞİN BELEDİYESİNDE CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK !

Bu haber kez okundu.

ACI VE AĞRILARA İŞBİRLİĞİ ÖNERİSİ
 Emniyet Müdürlüğü yemekhanesinde, az sayıda diş hekiminin katıldığı toplantı, diş hekimlerinin kendilerini tanıtımı ile başladı. Toplantıya yönetim kurulu üyeleri ve bazı meslektaşları ile katılan Diş Hekimleri Odası Başkanı Fatih Yıldırım, emniyet mensuplarına duydukları güven için tebrik ve teşekkür ederken, insan sağlığı için önemli olan diş ve ağız hastalıkları tedavisinde önemli rol oynadıklarını belirtti, “İşimiz acı ve ağrılarla uğraşmak. Mesleğimizi severek yapıyoruz, ancak son günlerde doktorlara yapılan saldırı ve şiddeti de hoş karşılamıyoruz. Bizim de huzur ve sükuna ihtiyacımız var” dedi.Gazeteci Mehmet Fiskeci’nin, “Her yerde var, bizde de, merdivenaltı diye tabir ettiğimiz, kaçak ve korsan çalışan, üstelik de insanların ağız ve diş sağlığını tehdit edecek kadar basit çalışan kimseler var. Bunlarla nasıl mücadele ediyorsunuz” şeklindeki sorusuna başkan Fatih Yıldırım şu cevabı verdi; “Çok haklısınız, yaramıza dokundunuz. Bu bizim kanayan yaramız. İnsanlara hastalık kan yoluyla geçiyor. Yanlış tedavi de insan sağlığını tehdit ederken, büyüyene sıkıntıyı gidermek için kendi çapımızda çalışmalar yapıyoruz. Vatandaşlarımızın da bu meselede duyarlı olmalarını, merdivenaltı dediğimiz kaçak ve korsan çalışan dişçilerden uzak durmalarını tavsiye ediyoruz” diye konuştu.


HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ YAPACAK!

Başkan Yıldırım’dan sonra konuşan, “Sizler diş hekimleri olarak insanların ağrılarını, acılarını dindiriyor iken, bizler de sizlerin can ve mal güvenliği için, bu kentin asayiş ve huzuru için çalışıyoruz” diyerek sözlerine başlayan Emniyet Müdürü Metin Aşık, daha sonra emniyet camiasındaki geçmiş hizmetlerinden ve görev yerlerinden bahsetti, arkasından da; “Sivil toplum kuruluşlarının asayiş ve huzura olan katkıları inkar edilemez. Bu nedenle geldiğim günden beri bu huzur toplantılarına önem veriyorum. Herkes üzerine düşene görevi yaptığı sürece, toplumdaki huzur zaten sağlanmış olacaktır” dedi ve buna katkı için insanların 155’i mutlaka aramaları gerektiğini hatırlattı, işbirliğinin kaçınılmaz olduğunun altını çizdi.

Kahvaltılı huzur toplantısı yaklaşık biri saat sürdü.  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol