banner1351
Öne Çıkanlar DULKADİROĞLUNDA PAZAR YERLERİ DEĞİŞİYOR VE DÖNÜŞÜYOR ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI öneri MEHMET DERE KESİNLEŞEN MHP K.MARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI‏ LİSTESİ

Bu haber kez okundu.

AMERİKALI VE ORTADOĞU'LU İŞADAMLARI KERVAN’DA

[email protected] tesislerini gezen ve hem hizmet, hem ürün çeşidi ve hem de hijyen noktasında tesisi çok beğendiklerini söyleyen Ortadoğu'lu ve Amerikalı işadamları, alpedo ile iş bağlantısı kurmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

2022 HEDEFİMİZE ULAŞTIK, SIRA 2023’TE

Kervan Lezzetler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu ise, “Bu güne kadar 30 ülke ile iş bağlantısını gerçekleştirmiştik, ki bu bizim 2022 yılı hedefimizdi. Bu hedefimize ulaştık. Şimdi de bu sayıyı artırmak için işadamları ile bir araya geldik ve anlaşma sağladık. Bu bağlantılar neticesinde dondurma ve tatlı göndereceğimizi taahhüt ettik.” diye konuştu.

Avigdor Weinberger, Herman Goldberger, Steven Mountain ve Dov Ruth’tan oluşan Amerikalı ve Ortadoğu'lu  işadamları, [email protected] ile anlaşmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederken, Kahramanmaraş’ı da çok beğendiklerini sözlerine eklediler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol