banner1320
Öne Çıkanlar KIRSALDA DA O OLACAK BAŞARILARI KONUŞMALIYIZ” MAHÇİÇEK EJDER ORUÇ TEŞKİLATLARI HEYECANLANDIRIYOR BÜYÜKŞEHİR HALK EKMEK HER YERDE…

Bu haber kez okundu.

BAHÇELİ, TÜRK SİYASETİNE DAMGASINI VURDU
 Bastırmacı yaptı basın açıklamasında; Milliyetçi Hareket Partisi’nin bu Büyük Kurultayı PKK’ya destek veren Barzani gibi bölücü liderleri değil, Türk Dünyasının liderlerini ağırlayarak Dünya Türklüğünü coşkuyla kucaklamıştır. “Türk milleti sensiz asla” sloganı ile yola çıkan Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin “Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben” düsturundan hareketle gerçekleşen bu kurultay Türk siyasetine damgasını vurmuştur” dedi.

BAHÇELİ,  VİZYON SAHİBİ LİDER

İktidara yürüyüşünün başlangıcı olan bu 10. Olağan Kurultay  “2023 Lider Ülke Türkiye” vizyonun sahibi olan liderini seçtiğini belirten Bastırmacı, “Bu büyük devlet adamı engin tecrübesi ve güçlü teşkilatları ile merhum Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’in emaneti olan bu kutlu davayı hep yücelterek Türk Milleti’nin “Sonsuza kadar var olacağı” müjdesini vermiştir. Kongre neticesi, Milliyetçi Hareketin kenetlendiği, kardeşliğin pekiştiği, ülke sevdalılarını heyecanlandıran bir duygu seli oluşturmuştur. Bu vesile ile çalışmalarımıza destek veren Tüm İl, İlçe ve Delegelerimizle Tüm Dava Arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür eder, saygılarımı sunarım” diye konuştu.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol