Öne Çıkanlar KOLAT; TAKIMI BERABER ÇIKARALIM ZİYARETLERİNE BAŞLADI! HÜZÜN TAZE TUTAR AŞK YARASINI HEM GENÇ Eğlence
banner1103

Bu haber kez okundu.

ZMO BAŞKANI DUMLUPINAR’DAN MÜSİAD BAŞKANI KERVANCIOĞLU’NA ZİYARET
 Dumlupınar ve ekibi, Kervancıoğlu’na başarı temennilerinde bulunurken, ZMO olarak Kahramanmaraş adına her zaman birlikte hareket etmeye hazır olduklarını belirttiler.

Topraklarımız Boş Kalmasın Sürekli Üretelim

Kahramanmaraş tarımı hakkında bilgiler veren Dumlupınar, Kervancıoğlu’na tarımsal yatırımlar hakkında öneriler de bulundu. Kahramanmaraş’ın önemli bir tarım şehri olduğuna dikkat çekerek, iş dünyasının da tarıma önem vermesi gerektiğini söyledi ve “Ülkemizde tarım Sanayiinin gelişmesi için, biz her zaman üretimden yanayız. Topraklarımız boş kalmamalı. Bu anlamda işadamlarımıza da büyük görevler düşüyor. Birlikte hareket edersek şehrimiz tarımını istenilen noktaya getirmek için büyük bir adım atmış oluruz” dedi. 

MÜSAD Başkanı Sami Kervancıoğlu da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Hep birlikte hareket edersek, Kahramanmaraş’a değer katarız. Sizler tarım alanında önemli bilgi ve araştırmalara sahipsiniz. Fikirleriniz bizim için çok önemli.

MÜSAD olarak bizim de temennimiz tüm STK, kurum ve kuruluşlarımızla birlikte ortak akılla hareket etmek. Şehrimizi her yönüyle ele alıp gelişmesine katkı sağlamak istiyoruz” dedi.

Markalaşmaya Önem Vermeliyiz

Markalaşmanın önemine değinen Kervancıoğlu; “Kahramanmaraş denilince insanların aklına sadece dondurma gelmesin. Bizim birçok değerimiz var. Bu değerlerimizi markalaştırarak ön plana çıkartıp, gerek iç pazarda gerekse dış pazarda yerimizi almalıyız. Yerli üretim desteklenmeli, Kahramanmaraş’ı Dünya’ya tanıtmalıyız.

Tabi bütün bunları hem fikir olduğumuz gibi birlikte hareket ederek başarabiliriz” diye konuştu.

Sıcak sohbetin ardından hatıra fotoğrafı ile ziyaret son buldu. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1098banner1099