Öne Çıkanlar ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! GÖKSUN SOSYAL TESİSLERİNİN TEMELİ ATILDI Kahramanmaraşspor HAVA YOLLARI… CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

YİRMİ YILLIK YOLA, TOLLU NEŞTERİ
Erdemli Belediyesi, Büyükşehir Yasası sonrası ilçeye bağlanan mahallelerde artış olmasına rağmen herhangi bir aksaklığa mahal vermeden çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Küstüllü Sarıkaya bağlantı yolunu onaran ve bakımını gerçekleştiren Erdemli Belediyesi, 20 yıl önce açılmasına rağmen gerekli çalışmaların yapılmaması sonucu bölge Yörüklerini zor duruma sokan 9 kilometrelik yolun yapım, onarım ve bakım faaliyetlerini gerçekleştirdi.

BAŞKANIM YANIMDA, BAŞKANIN YANINDA

Çocuklarını okula göndermekte güçlük çektiklerini vurgulayan vatandaşlar, servislerin bozuk yola girmek istemediklerini, bu yüzden sıkıntı yaşadıklarını kaydetti. Sarıkaya Mahalle Muhtarı Mustafa ULAK, “Bu yolumuz çok önemli bir yol. Sebzecilerimiz ve Yörüklerimiz burada yaşıyor. Servis yolu olmamasından dolayı çocuklarımızı okula göndermekte zorlanıyorduk. Yolumuzu onaran Başkanımıza ve ekiplerine teşekkür ediyoruz” ifadelerini dile getirdi.

‘YÖRÜKLERE SELAM OLSUN’

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ürettikleri hizmet noktasında önceliklerinin vatandaşların rahatı olduğunun altını çizerek, özellikle kış aylarında yaşanan mağduriyeti en aza indirmek için ara vermeden, sıfır rakımdan iki bin beş yüz rakıma kadar her noktada çalışma yürüttüklerini kaydetti. Hizmetlerin devam edeceğini dile getiren Başkan Tollu, Yörüklere selam iletti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091