YERELDE 3’LÜ ZİRVE!

30 Aralık 2018 Pazar 16:43
Bu haber 837 kez okundu

Yerel siyaset gündeme geldiğinde, konuşulduğunda herkesin bir fikri, bir yorumu olur. Kişiler, kurumlar, ya da markalar-firmalar tuttukları takımlara, gönül verdikleri siyasi iradelere (hatta ve hatta isimlere-başkanlara) göre yorum yaparlarken, memleket adına düşüncelerini açık açık zikretmekten imtina etmeyen, çekinmeyen kimseler de mevcut bu şehirde.

YERELDE 3'LÜ ZİRVE!
 Dondurma sektöründe dünya markası MADO yönetim kurulu başkanı Mehmet KANBUR, bu şehirde bir milletvekili kadar etkili isim. Cumhurbaşkanı ile direkt görüşebilen nadir isimlerden. Sektörde ve yerelde söz sahibi.

Muhalif kanadı ile bildiğimiz, haber ve yorumları ile her daim ses getiren, gündem oluşturan ve TRT’nin de uzun zaman Kahramanmaraş temsilciliğini başarı ile yürüten Fatih Nalbantbaşı, yerel yöneticilerin korkulu rüyası ve uykularını kaçıran gazeteci. Fincancı katırlarını ürkütmede üstüne yok. Dokunmayı, dokundurmayı seven kimse…

KANBUR, İSİM BAZINDA BELİRLEYİCİ

Zekeriya Bitmiş’i anlatmaya gerek var mı? Sanayici ve işadamları derneğinin kurucu başkanı, tekstilci, bugün itibariyle kendini günlük ve özel aşama adamış, ama siyasetten kopmamış, spor kadar bu şehri seven bir memleket sever adam.

Bu 3 önemli isim bir araya geldiğinde ne konuşur, tabi ki yerel yönetimleri, yerel siyaseti… Mehmet KANBUR, isim bazında bu şehirde etkili ve belirleyici bir işadamı iken, bu 3’lü sürekli bir araya geldiklerinde bu şehri konuşurlar, şehrin gündemini tartışırlar. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder