banner708

banner712

banner713

banner692

banner718

banner719

banner720

banner721

banner707

YENİLENİYOR. KERVAN YENİ YERİNDE!

13 Mart 2017 Pazartesi 17:24
Bu haber 1197 kez okundu

Dondurmanın başkenti Kahramanmaraş'ta, sektörün en ünlü markalarından Kervan@Alpedo, Serintepe kavşağındaki yerini 200 metre ileriye taşıdı.

YENİLENİYOR. KERVAN YENİ YERİNDE!
 Gelişen, büyüyen ve nüfusu da buna paralel olarak artan Kahramanmaraş'ta, yıllardır sosyal yaşama, yaşam standardına katkı veren, dinlenmenin, misafirleri ağırlamanın önemli pastanelerinden Kervan, bundan böyle kendi mülkü olan Binevler yolu üzerindeki Kristal Park'ta hizmet verecek.

"Yenilenmek kadar, sektörde yeni konseptler üretmeyi kendine ilke edinen Kervan@Alpedo, hizmet kalitesini artırmak adına bundan böyle değerli müşterilerimizi yeni yerimizde bekliyoruz" diyen Kervan@Alpedo Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, sadece merkezde değil, Türkiye sınırları içinde ve yurtdışında da yeni şubeleri açmak, Maraş dondurması damak zevkini insanlara sevdirmek için atağa geçtiklerini söyledi.

"YENİLİKÇİYİZ, YENİLİKTEN YANAYIZ"

Binevler yolu üzerindeki Kristal Park'taki yeni şubelerinin daha modern, daha büyük ve müşterilerinin rahatına ve zevkine uygun olarak tasarlandığını da belirten Kervancıoğlu, "Biz firma olarak yenilikten yanayız. Değişimden yanayız. Çalışanlarımızla, insana da yatırımı hedef edinerek hizmet kalitesini daha üst düzeylere çıkartmak istiyoruz" dedi ve yeni şubelerinin müşterileri tarafından çok beğenileceğini sözlerine ekledi.

    

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder