Öne Çıkanlar veysi Kaynak grup toplantısı DURGUNLUK 2. ELİ VURDU ERMENİ SOYKIRIMI VE TARİHİ GERÇEKLER Ağaç

Bu haber kez okundu.

YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDEN İNSANİ YARDIM PAKETLERİ

Konu ile ilgili bilgiler veren Başkan Betül Erkenez Hurç şunları söyledi;

“Tüm Kahramanmaraşlı hemşehrilerimizin ramazanı şeriflerini en içten dileklerimle kutlarım. İlkini geçen sene 1400 adet yardım paketi dağıtarak başladığımız yardım paketi dağıtımını bu sene  2000 adet paketlik bir ramazan yardım paketi çalışması ile devam ettiriyoruz. Bu çalışmaya Kadın kolları olarak bizde tam destek veriyoruz. Bu çalışmada amacımız hem pandemi dönemi hem de ramazan ayı münasebetiyle yardıma muhtaç kalmış vatandaşlarımıza destek olmaktır.

Biz biliyoruz ki bu zorlu günleri en içten ve en derinden hanımlarımız yaşamaktadır. Mutfakta, çarşıda, pazarda ateş vardır, her şey ateş pahasına fiyatlar ikiye katlamış durumdadır. Ama hanımlarımız mecbur iftar zamanı bir şeyler hazırlamalı ve sofraya çıkartmalıdır. Gönül ister ki bu yardım kampanyaları hiç olmasın, hiç yapamayalım ihtiyaç olmasın, ama maalesef sahada görüyoruz ki yardıma muhtaç çok insan var, İnşallah Refah iktidarında diyoruz ki bolluk ve bereket gelecek. Biz iktidara millete yardım etmek için değil, yoksulluğu kaldırmak için talibiz.

Tabi bu dağıtımı yaparken bizlerde gece gündüz demeden sahadaydık, tek tek tesbit ettiğimiz yardıma muhtaç ailelere dokunmaya, gönüllere girmeye çalıştık.

Bu vesile ile buradan da tüm kadın kolları başkan yardımcılarıma, kadın teşkilat mensubları ve mahalle başkanlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum Bu yardım paketlerini dağıtırken partili partisiz hiç gözetmeksizin kendi ellerimizle dağıtım yapıyoruz. Amacımız Allah’ın rızasını kazanmak ve cefakar hanımlarımızın bir nebze yanlarında olduğumuzu hissettirebilmek  gönüllerine girmektir.

Tüm hemşehrilemizin Ramazan’ı şerifini kutlar, hep birlikte bu zorlu süreci atlatacağımızı Refahlı günlerin yakın olduğunu müjdeler hürmetlerimi sunarım.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol