banner732

banner740

banner741

banner742

banner726

banner727

banner728

banner729

banner743

banner733

banner744

banner724

VATANDAŞ YAPILAN YOLLARDAN MEMNUN

23 Ağustos 2017 Çarşamba 09:54
Bu haber 721 kez okundu

Büyükşehir Belediyesinin asfalt sezonu içerisinde ilçe, gurup yolları dahil, mahalle aralarında gerçekleştirdiği yol yapım ve asfaltlama çalışmaları, vatandaşı memnun ediyor.

VATANDAŞ YAPILAN YOLLARDAN MEMNUN
 Yol ve asfalt ile ilgili görüntülü videosunu bize gönderen bir vatandaş, “Senelerdir bu yollarımız toz toprak içindeydi. Büyükşehirden, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’tan Allah razı olsun!” diyen vatandaşlar, teşekkürü peş peşe sıralıyorlar.

Yenicekale veya Andırın civarında yaşadığını tahmin ettiğimiz, ancak ismini vermeyen bir vatandaşımız, “Bu yolların yapılacağını hayal bile edemezdik, bakıyorum şimdi büyükşehirle birlikte hayaller gerçeğe dönüşmüş. Allah devlete, millete zeval vermesin.” diye konuştu, “Batı köyleri daha önce böyle yol görmedi. Şimdi bu yollardan güvenle, rahatla geçiyoruz. Kendisine dua ediyoruz, başarılarını, çalışmalarını takdir ediyoruz” ifadesini kullandı.

KÖSTEK DEĞİL, DESTEK OLUNMALI

Önemli olan icraat olduğunu söyleyen vatandaş, yapılanı, çalışmaları görmezden gelmenin kimseye fayda sağlamayacağını ifade ederek, özellikle CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da adını vererek, “Bunlar yapılanları görmüyorlar, çünkü bakar körler. Büyükşehir çalışıyorsa, ki öyle, köstek değil, destek olunmalı” dedi.

NOT: bu videoyu bize gönderen sevgili Erhan’a teşekkür ediyoruz.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder