banner844

banner840

banner841

banner845

banner846

VALİ VAHDETTİN ÖZKAN’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

14 Haziran 2018 Perşembe 12:55
Bu haber 259 kez okundu

Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, “Bayramlar, insani, vicdani ve dini güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının, sevgi ve saygının en güzel örneklerinin hissedildiği, toplumun bütün kesimlerinin birbirleriyle barıştığı, dargınlıkların ve küskünlüklerin unutulup, herkesin kaynaştığı, kucaklaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir” dedi.

VALİ VAHDETTİN ÖZKAN'IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
banner811
 Vali Vahdettin Özkan yayınladığı bayrama mesajında; “Rahmetin, bereketin ve şefaatin müjdelendiği, manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, huzur içinde bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı en içten duygular ile kutlar, Valilik önünde (Hava şartlarının uygun olmaması durumunda aynı gün ve saatte öğretmenevinde) 15 Haziran 2018 Cuma günü saat: 11:00’da yapılacaktır. Tüm resmi ve özel kurumlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, siyasi partilerimiz ve Kahramanmaraş halkının katılımı ile geleneksel bayramlaşma törenine katılmanızı dilerim” ifadesini kullandı. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder