banner732

banner740

banner741

banner742

banner726

banner727

banner728

banner729

banner743

banner733

banner744

banner724

VALİ VAHDETTİN ÖZKAN’IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

30 Ağustos 2017 Çarşamba 16:15
Bu haber 298 kez okundu

30 Ağustos Zaferi, Çanakkale'den Sakarya'ya uzanan kahramanlık destanının yazıldığı ve milletimizin zalimlere karşı omuz omuza mücadelesinin zaferle taçlandırıldığı tarihtir. Bu zaferin 95. Yıldönümünü milletçe gurur ve onurla yaşıyoruz.

VALİ VAHDETTİN ÖZKAN'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
 Bugün kahraman ordumuz ve aziz milletimiz, Ülkesinin bağımsızlık ve bütünlüğü uğruna nasıl mücadele veriyorsa o günde tüm imkânsızlıklara rağmen topyekûn mücadelesini vermiştir. Atalarımızın şehit kanlarıyla sulanmış bin yıllık vatanımızı parçalamak isteyen zalimlere hak ettikleri cevap en iyi şekilde verilmiştir.

Ülkemiz, demokrasisi, güçlü ekonomisi, tarihi ve kültürel mirası ile bölgesinin ve dünyanın merkezlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu istikrarlı gidişatımızı bozmak için içte ve dışta şer odakları haince saldırmaya devam etmektedir. Fakat Devletimiz, güçlü iradesini ortaya koymakla birlikte aziz milletimizin bayrak ve vatan mücadelesindeki dik duruşu sayesinde hainlere fırsat vermemektedir. Güçlü Ülke için daha güzel yarınlar için Devletimiz ve milletimiz onurlu mücadelesine devam edecektir.

Bu cennet vatanı bizlere armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kanları ile bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmetle, muhterem gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, bu duygularla aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder