banner1011
Öne Çıkanlar TOPLUMA BİR ŞEYLER KATMAK ZORUNDAYIZ ÇOCUKLAR HAYATIN RENKLERİ polis ÜÇ MAYMUNU OYNUYOR!” HUZUREVİNDE HUZUR ARAMAK!
banner1014

Bu haber kez okundu.

TÜRMOB BAŞKAN ADAYI KAHRAMANMARAŞ’TA!

Kahramanmaraş Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (KMSMMMO) başkanlığının daveti üzerine Kahramanmaraş’ta gelen TÜRMOB’un genç ve dinamik başkan adayı Yeminli Mali Müşavir Emre Kartaloğlu, meslektaşları ile bir araya geldi.

“12-13 Ekim’de Genel Kurulumuz var”

Kahramanmaraş’ta olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Kartaloğlu: “Kahramanmaraşlı meslektaşlarımızla bir arada olmak çok güzel. TÜRMOB, seçim sürecine girdi. 12-13 Ekim tarihlerinde Ankara’da Genel Kurulumuz yapılacak. Genel kurulumuzun öncelikle mesleğimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bu genel Kurulda gurubumuzun Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Platformunun genel başkanı olarak, platformun yaptığı ön seçimle genel başkan adayını belirledi ve genel başkan adayı olarak ta şahsıma bir teveccüh oluştu. Bu çerçevede odalarımızla ve delegelerimizle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Bu vesileyle de bu gün Kahramanmaraş’ta olmak kısmet oldu” ifadelerine yer verdi.

“Amacımız taş üstüne taş koyabilmek”

Kartaloğlu: “Amacımız mesleğimizi bir adım ileriye götürmek. Bir taş üstüne taş koyabilmek. Bu amaçla çalışıyoruz. Son üç yıldır TÜRMOB’da genel saymanlık görevini yürütüyorum. Bu çerçevede meslektaşlarımızın sorunlarına ilaç olmaya çalıştık. Bu nedenle büyük çabalar sarfettik. Bundan sonraki süreçte de yeni oluşacak destekle birlikte sorunların çözümünde öncü olmaya çalışacağız” dedi.

“Üyelerimizle birlikte hareket edeceğiz”

Türkiye genelinde 1765 delegenin olduğunu söyleyen Kartaloğlu: “Kahramanmaraş’ta 11 delegemiz var. Delegelerimizle bir araya geliyoruz. Onlarla beraber yürütmek,  onlarla beraber sorunları tespit etmek, onlarla beraber çözüm önerileri geliştirmek amacıyla bu yola çıktık. Umarım bundan sonraki süreç, mesleğimiz adına hayırlı olur. Kahramanmaraş için bizim yuvamız olan oda binamızın geliştirilmesi ve eksikliklerin giderilmesi konusunda elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1010