Öne Çıkanlar AYDIN ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI BAKIRCILAR ÇARŞISI TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ OLMALI OKUL ÖNÜNDEKİ BETON ARTIKLARI TEHLİKE SAÇIYOR siyaset

Bu haber kez okundu.

TÜRKOĞLU’NDA DEMOKRASİ KONVOYU YAPILDI
 Programda konuşma yapan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; Hepimiz bu vatan için Kurtuluş Savaşı'nı gerçekleştirdik. Hepimiz ay yıldızlı bayrağımızın altında Cumhurbaşkanını desteklemek, Milli İradeye sahip çıkmak için meydanlardayız. Cumhurbaşkanının "Meydanlara Çıkın" emriyle bütün Hemşerilerimiz Allah'ımıza şükürler olsun ki bu meydanı doldurdu. Ne olursa olsun insanlar vatan nöbetini, demokrasi nöbetini bırakmıyor. Herkes Meydanlarda.

Cumhurbaşkanının “Meydanlara Çıkın” emriyle 10 günlük nöbetlerin yanı sıra, bizler bu nöbete destek vermek amacıyla, darbe girişimine karşı biz de buradayız,  demek amacıyla konvoy oluşturduk. Konvoya destek veren tüm Türkoğlulu hemşerilerim araçlarıyla yollardaydı. 15 Temmuz’dan beri darbeye karşı birlik ve beraberlik içerisinde Türk milleti tepkilerini gösterdi. Türk Milleti iman dolu yüreğiyle tanklara, uçaklara karşı koydu. 240’dan fazla güvenlik gücümüz ve insanımız şehit oldu. Ama Türk milleti hainlere de fırsat vermedi. Bizim için vatanımız, bayrağımız namustur. Bu namusu koruyoruz koruyacağız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol