banner1165
Öne Çıkanlar TÜRKİYE BİR KABİLE siyaset HEM SOSYAL HEM BEYEFENDİ PERFORMANS PROGRAMI VE BÜTÇE HAZIRLIK EĞİTİMİ KMS

Bu haber kez okundu.

TÜRKOĞLU BELEDİYESİNDE ARTIK ÜCRETSİZ
Türkoğlu Belediyesinin 2018 yılı Mayıs ayı meclis toplantı salonunda Belediye Başkanı Osman Okumuş’un başkanlığında meclis üyeleri ile birlikte gerçekleştirilen toplantıda, alınan karar üzerine başvuru yapan tüm şehit, gazi aileleri ve yüzde 40 üzeri engelli olan vatandaşlar için böyle bir uygulama başlattıklarını belirten Başkan Okumuş konuşmasında şunları söyledi:

Bizim görevimiz şehrimizde yaşayan tüm insanların mutluluğunu temin etmek ve bu yönde çalışmaktır. Biz hizmetlerimizi yaparken şehit ailelerimizi, gazilerimizi ve engellilerimizi unutmadan hizmetlerimizi yapıyoruz.
Bugün belediye meclis üyelerimizle birlikte meclis toplantımız da, belediyemize ev yaptırmak için ruhsat alacak olan tüm şehit, gazi ve yüzde 40 üzeri engelli yakını olan vatandaşlarımız için önemli bir karar aldık. Aldığımız bu kararının uygulamasını en kısa zamanda gerçekleştireceğiz
Her zaman olduğu gibi bundan sonra da Türkoğlu Belediyesi olarak şehit, gazi aileleri ve engelli vatandaşlarımızın yanındayız.” Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol