banner1078
Öne Çıkanlar BAŞKANI MAHÇİÇEK: TOPLUMSAL BİRLİKTELİĞİMİZİN TEMELİNDE PEYGAMBER SEVGİSİ VAR MAHMUT ARIKAN İLE SABAH SOHBETİ KMSDE YENİ PATRON ERDAL ALPASLAN Belediye Başkanı Hanfi Mahçiçek grup toplantısı

Bu haber kez okundu.

TÜRKOĞLU BELEDİYE PERSONELİ İFTAR SOFRASINDA
  

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş konuşmasında, “İlçemize Belediye olarak fevkalade hizmetler yaptık. Bu hizmetlerin yapılmasında hepinizin büyük katkısı var, emeği var. Amacımız Türkoğlu'muzu yaşanabilir bir ilçe yapıp, sosyal yaşam alanları ve donatıları ile il de ne varsa ilçemize de bunu yaparak vatandaşlarımızı mutlu bir şekilde ilçede yaşamasını sağlamaktır.

İlçemizin çehresi değiştirmekte, bunu hep beraber görüyoruz. Özellikle uzaklardan uzun zamandır ilçemizi görmeyenler daha da iyi fark ediyor.

3 yıl kısa bir süre ama, ilçemizde 10 yılda yapılmayacak çalışmaları hep beraber yaptık. Bu olay benlik değil buradaki tüm arkadaşların emeği var.

Bunun için ilçemizi Kahramanmaraş'ın metropol ilçelerinden bir tanesi haline getireceğiz. Bunun için hep beraber mücadele vereceğiz.

Dolayısıyla çalışmalarınızdan dolayı Belediye Başkanınız olarak hepinize yürekten teşekkür ediyorum, hayırlı Ramazanlar diliyorum.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol