banner1165
Öne Çıkanlar siyaset TÜRKİYE BİR KABİLE KMS HEM SOSYAL HEM BEYEFENDİ PERFORMANS PROGRAMI VE BÜTÇE HAZIRLIK EĞİTİMİ

Bu haber kez okundu.

TÜRKİYE KAMU-SEN’DEN REKTÖR CAN’A DESTEK ZİYARETİ
KSÜ Rektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyarette Türkiye Kamu-Sen Kahramanmaraş İl Temsilcisi ve Türk Büro-Sen Kahramanmaraş Şube Başkanı Sait Sürücü, Türk Eğitim-Sen Kahramanmaraş 1 Nolu Şube Başkanı Ziya Yenipınar, Türk Sağlık-Sen Kahramanmaraş Şube Başkanı Mehmet Özer, Türk Kültür Sanat-Sen Kahramanmaraş Şube Başkanı Safinaz Akbaş, Türk Diyanet Vakıf-Sen Kahramanmaraş Şube Başkanı Akın Utangan, Türk Tarım Orman-Sen Kahramanmaraş Şube Başkanı hasan Yurdagül, Türk Emekli-Sen Kahramanmaraş Şube Başkanı Ali Karatutlu ve sendika üyeleri yer aldı.

Türkiye Kamu-Sen Kahramanmaraş İl Temsilcisi Sait Sürücü, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikalar olarak Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’a tebrik ve desteklerini ifade etti.

Tebrik ve destek temennileri dolayısıyla Türkiye Kamu-Sen Kahramanmaraş İl Temsilcisi Sait Sürücü ve sendika şube başkanlarına teşekkür eden ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Can, katılımlı bir yönetim anlayışıyla, huzurlu kurum iklimine sahip, şehrin bütün unsurlarıyla barışık, eğitim, bilim ve teknoloji alanlarında işbirliklerine açık, gelişen ve üreten üniversiteyi hep birlikte inşa edeceklerini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol