Öne Çıkanlar DOĞA SPORLARI PANELİ TAMAMLANDI USTA ŞAİR MERHUM ABDURRAHİM KARAKOÇ ANILDI DOĞU AKDENİZ KALKINMA AJANSI 60. YÖNETİM KURULU TOPLANTISI 16.09.2014 Kahramanmaraş YİNE TERÖR DULKADİROĞLU İFTAR SOFRASINI BAYDEMİRLİYE KURDU

Bu haber kez okundu.

SURİYELİLERİN KALDIRIM İŞGALLERİNE ‘ZABITA-POLİS’ ENGELİ

Suriye’deki iç savaştan kaçarak ülkemizin dört biryanına sığınan-yayılan, Kahramanmaraş’taki sayıları da 100 binleri bulan Suriyeli mültecilerin kaldırımları fütursuzca işgal etmeleri, vatandaşların ısrarlı şikâyetleri zerine gerekli müdahalelerde bulunuldu.

Sokakbaşı denilen Şazibey Camii çevresindeki Suriyeli mültecilerin, kaldırım üzerine yığdıkları kasaları, malzemeleri yayaların geçişlerini engelliyor, bu da zaman zaman istenmeyen tartışmalara, kavgalara kadar gidiyordu.

Yaklaşık 30 kadar emniyet mensubu (çevik kuvvet) ve 10 kadar zabıtadan oluşan ekibin ortak çalışması neticesi söz konusu işgallerin önüne geçildi. Uyarılara rağmen kaldırımları  işgal eden kasalar araçlara doldurulur, ekip çalışması vatandaşı memnun ederken, zabıta ve emniyet mensuplarına teşekkür edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol