banner746

banner750

banner727

Sporun il müdürleri Kahramanmaraş’ta

16 Haziran 2012 Cumartesi 15:25
Bu haber 1746 kez okundu

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlükleri arasındaki diyalogu güçlendirmek, istişarelerle çalışmaları değerlendirmek, bilgi ve birikimlerden yararlanmak üzere, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü A.İhsan Kabakçı’nın misafiri olan 10 il müdürü Kahramanmaraş’ta ağırlandılar.

Sporun il müdürleri Kahramanmaraş'ta
 Hafta sonunda gerçekleşen toplantıya eşleri ile katılan il müdürlerini önce makamında konuk eden İl Müdürü A.İhsan Kabakçı, “Arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde biri çalışma yaptık. Çok verimli ve yararlı bir toplantıydı. Çünkü bu camiada sorunlarımız ortak. Bu toplantıda illere yansıyan sorunları tartıştık, masaya yatırdık. Birbirlerimizin görüşlerinden, tecrübelerinden yararlanma noktasında bir bilgilendirme toplantısıydı” dedi.Kabakçı
ayrıca, Bakanlık bilgisi dahilinde gerçekleşene toplantıda projelerini de gündeme geldiğini sözlerine ekledi, bölgesel toplantının önemini yineledi.

PINARBAŞI’NDA ENFES ZİYAFET!

Sabahki toplantının ardından Pınarbaşı’ndaki Çınaraltı Tesislerinde yorgunluk atan ve dinlenen misafirler, işletme sahibi Cengiz Kamalı’nın birbirinden lezzetli yemeklerini yediler, “Her haliyle mükemmele bir tesis, dostlarımıza tavsiye edebileceğimizi biri mekan” dediler ve Kabakçı’nın  ev sahipliğinden hoşnut kaldıklarını sözlerine eklediler.

Toplantıya; Adana il müdürü Fazlı Bayram Hadi, Kayseri il müdürü Metin Özen, Adıyaman il müdürü Seyit Ahmet Başçı, Sivas il müdürü Salim Kılıç, Osmaniye il müdürü Ökkeş Demir, Gaziantep il müdürü Yahya Şahan, Malatya  il müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, Kilis  il müdürü Remzi Arkatlı, Hatay  il müdürü Özden Mısırlıoğlu, Genel Müdürlük Tesisler Şube Müdürleri; Salih Kaplan ve Tevfik  Gök ile, Genel Müdürlük Baş Müfettişlerinden Salman Malakoç da katılırken, bu toplantıya ve yemeğe Kahramanmaraş GHSİM şube müdürleri de eşlik ettiler.

 

 

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder