Öne Çıkanlar dizi AFŞİN BELEDİYESİNDE AFŞİN DEVLET HASTANESİNDEN İKİ YENİ HİZMET 70 YETİM GİYDİRİLDİ Esat Şengül

Bu haber kez okundu.

SİRHA İSTANBUL KLASİĞİ: FM KAHVE

İstanbul Harbiye de ICC İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenen Sirha İstanbul 2019 fuarlarının klasiği FMKAHVE ve Barista Akademi, Restoran, Otel ve Yiyecek sektörünün profesyonelleri, basın ve medyanın ilgi çekim merkezi oldu. Fuara kahve ikramlarıyla enerji veren fmkahve.com Barista Akademiyle sektöre profesyonel barista yetiştirirken kahve ve ekipmanları ile sektörün lider üretici ve tedarikçisi konumunda yer almaktadır.

KAHVE KAVURMAK, TECRÜBE VE BİLGİ İSTER

FMKAHVE Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ata Koca: FM Kahve, 2009 yılında kuruldu. Kuruluş amacı ‘’Mükemmel Kalite Mükemmel Hizmet’’ anlayışıdır. 2009 yılından bu yana, engin tecrübemizle gıda sektöründe hem tedarikçi hem de üretici olarak faaliyetlerini sürdürmekte.

Gıda sektöründe kurumsallaşmasını tamamlamış, kendi sektöründe de öncü tedarikçiler arasında yer alan FM Kahve, ülkemizin bütün bölgelerindeki çalışmalarını yoğunlaştırmaktadır.

FM KAHVE, GENİŞ ÜRÜN VE EKİPMAN YELPAZESİ İLE KAHVE SEKTÖRÜNDE PEK ÇOK YENİLİĞE ÖNCÜLÜK YAPMAKTADIR.

Piyasada kendi markaları olan Cafe Rino, Simonelli, Mr. Smooting ile bulunmakta ve markaya/kişiye özel paket tasarımı konusunda da uzmanlaşmış kadrosuyla yer almaktadır. Ham madde olarak en iyi yeşil çekirdeklerin seçimi, engin tecrübesi ve kavurma aşamasındaki geleneğin birleşimi, ürünlerini kalite, lezzet ve aroma açısından mükemmel yapmaktadır.

FM Kahve sadece tedarikçi ve üretici olarak değil, işletmelerin sorumlu bir partneri gibi hareket ederek, kendi Barista Akademisi’nde işletmecilere eğitim ve teknik destek ihtiyacını ücretsiz olarak sağlamamaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol