ŞEHRİN AKADEMİK EKRAN YÜZÜ OLDU!

17 Nisan 2019 Çarşamba 15:42
Bu haber 650 kez okundu

İstanbul’da yaşayan Kahramanmaraşlı araştırmacı yazar ve doğal sağlıklı yaşam koçu Nuray KARPUZCU şehrimizin ulusal televizyon kanallarında en fenomen ekran yüzlerinden biri oldu.

ŞEHRİN AKADEMİK EKRAN YÜZÜ OLDU!
  

Yıllar süren araştırmalar neticesinde kaleme aldığı Kupa Terapi Hacamat: 5000 yıllık iyileşme sanatı ve Öteki Sağlık adlı kitaplarını yayınlayan araştırmacı yazar Nuray Karpuzcu doğal sağlık alanında yaşam koçluğu da yapıyor. Akademik kariyerine hemşire olarak başlayan ve geleneksel tamamlayıcı tıbbın önemli isimlerinden merhume Aidin Salih ile tanışmasıyla yeniden doğan Nuray Karpuzcu kendisini Geleneksel tamamlayıcı tıbbın içerisinde bulmuş. Aldığı eğitimler ile araştırmalar yapmış. Araştırmalarını iki eserde yayınlayan yazar üçüncü eserinin hazırlığı içerisinde.

“Kahramanmaraş’ın ekran yüzü değerlerinden araştırmacı yazar ve doğal sağlıklı yaşam koçu Nuray KARPUZCU, ülkemizin iş dünyasında önde gelen simalarına yaşam koçluğu hizmeti sunmakla birlikte araştırma yaptığı alan ile ilgili olarak başta TRT1 Televizyonunda yayınlanan Pelin Çift sunumuyla İyi Fikir programı olmak üzere birçok ulusal televizyon kanalına konuk oldu. Olmaya devam ediyor.”         

EKİBİ İLE ÇEKTİĞİ KISA YARARLI BİLGİLER

Geçtiğimiz günlerde takipçileri tarafından sosyal medya TV sayfası açılan tanınmış yazarın katıldığı televizyon programları, seminer, konferans ve kongrelerin videoları ile birlikte kendi ofisinde profesyonel ekibiyle çektiği kısa yararlı bilgiler ve duyuru videoları yayınlanıyor.

Araştırmacı yazar Nuray Karpuzcu ile doğrudan iletişim kurabilmek için resmi instagram sayfası: https://www.instagram.com/otekisaglik_nuray_karpuzcu adresini takip edebilir doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder