banner1078
Öne Çıkanlar ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI BAŞLADI İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! İSKEP BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI İŞ MAKİNESİ ALIMI İÇİN TOPLANDI İŞİNİZE AŞIK OLMAK BAŞARIYI GETİRİR

Bu haber kez okundu.

SANKO PARK’TA MİNİK YETENEKLER BÜYÜK HEDİYELERİN SAHİBİ OLDU
 9-12 ve 5-8 yaş olmak üzere 2 farklı yaş kategorisinde yarışan miniklerin, yaptıkları birbirinden güzel resimler jüri tarafından değerlendirildi. 9-12 yaş kategorisinde Defne Bozkurt, Fatma Nisa Özdemir ve Ece Naz Yılmaz, 5-8 yaş kategorisinde Ali Eren Uğurluel, Alper Akyılmaz ve Mehmet Vural ilk üç dereceyi aldı.

 

İki kategoride tüm katılımcılara sertifika verildi, birincilere PlayStation oyun konsolu, ikincilere Ipad tablet ve üçüncülere bisiklet armağan edildi.

 

SANKO PARK

Gaziantep’te 2009’da hizmete giren ve bölgenin “yaşam alanı” haline gelen Sanko Park, zengin marka karmasıyla kaliteyi arayan ziyaretçilerini ferah bir ortamda buluşturuyor.

 

Kent merkezinde,  127 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 488 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Sanko Park'ın marka karmasında Media Markt, H&M, Mars Athletic Club (MAC) Oxxo, YKM, Network, Kahve Dünyası, Bimex, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Twist, Toyzz Shop, Migros, İpekyol, De Facto, Mango, Koton, FLO ve Dominos Pizza, Zukka gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.

 

Aylık ortalama bir milyon ziyaretçiyi ağırlayan ve kiralamada yüzde 100’e yakın doluluk oranı ile hizmet veren Sanko Park, zengin marka karmasıyla ve kaliteyi arayan tüketicilere ferah bir ortamda ortak buluşma alanı sunuyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol