banner968

SANKO HOLDİNG GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

10 Mayıs 2019 Cuma 15:25
Bu haber 524 kez okundu

SANKO Holding şirketlerinden Sanko Tekstil ve Süper Film, çalışanları eşleri ve çocukları ile birlikte Konukoğlu Ailesinin geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

SANKO HOLDİNG GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ
 Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, yaptığı konuşmada, “Yaptığımız işin en iyisini yapmak zorundayız.  Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da kaliteye önem verelim, hatta daha fazla önem vermenizi istiyorum” dedi.

 

Ekonomide yaşanan sorunların bundan öncekilerde olduğu gibi aşılacağına inandığını belirten Konukoğlu, “Bu ülke hepimizin, gidecek başka ülkemiz de yok. Atalarımızın miras bıraktığı bu ülkeyi ilelebet milletimize yurt edebilmeliyiz” diye konuştu.

“Yanı başımızdaki Suriye’yi görüyoruz. Allah yardımcıları olsun. Hiçbirimizin ayrı gayrı gözetmeden kol kola girmemiz lazım” diyen Konukoğlu, devamla şunları söyledi:

 “Bizi de dağıtmak için zaman içerisinde her şeyi deneyeceklerdir. Biz bu ülke için ne yapabiliriz onu düşünmeliyiz. Ramazanınızı kutluyorum, ailenizle birlikte sağlıklı ve mutlu nice Ramazanları paylaşmanızı dilerim. Ayrıca hepinizden Gazişehir GFK için de ayrıca dua istiyorum.”  

Masaları dolaşarak konuklarına hoş geldiniz diyen SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan, Cengiz ve Yiğitcan Konukoğlu ve yöneticiler, daha sonra SANKO’da 10, 15, 20, 25 ve 30 yıldan bu yana çalışan 19 personele, içerisine lazerle fotoğrafları işlenmiş kristal plaket verildi. Ayrıca, 20 yıl ve daha kıdemli olan çalışanlara İstanbul Altın Rafinesinde SANKO logolu bastırılmış özel tam altın ve takım elbise armağan takdim edildi.

Plaket ve hediyelerin verilmesinden sonra, yapılan çekiliş ile şanslı çalışanlar 5 tam ve 5 yarım altın kazandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder