banner1078
Öne Çıkanlar BAŞKANI MAHÇİÇEK: TOPLUMSAL BİRLİKTELİĞİMİZİN TEMELİNDE PEYGAMBER SEVGİSİ VAR MAHMUT ARIKAN İLE SABAH SOHBETİ Belediye Başkanı Hanfi Mahçiçek KMSDE YENİ PATRON ERDAL ALPASLAN grup toplantısı

Bu haber kez okundu.

PİAZZA’NIN TERARYUM ATÖLYESİ İLE BOTANİK DÜNYASINA KEYİFLİ YOLCULUK
 
Piazza, Anneler Günü’ne özel düzenlediği Teraryum Atölyesi ile annelere ve çocuklara neşe dolu anlar yaşattı. Çeşitli bitkilerin cam fanus içerisine yerleştirildiği minyatür ekosistem olarak adlandırılan teraryumun yapım atölyesi, Piazza ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü. Etkinliğe çocukları ile birlikte katılan anneler, eğitmenler eşliğinde sukulentler, kuru bitkiler ve taşlarla doğanın bir parçası haline getirdikleri teraryumlarını, minyatür dünyalara dönüştürdüler.

Fanus içerisinde kendi hayal dünyalarındaki ekosistemi oluşturan katılımcıların, etkinlik sonunda ortaya çıkardıkları teraryumlar, diğer ziyaretçilerin de beğenisini kazandı. Atölye çalışmasına katılan çocuklar, anneleriyle birlikte hayal güçlerini konuşturarak yaptıkları rengarenk teraryumları, etkinlik sonunda Anneler Günü hediyesi olarak yine en kıymetli varlıkları olan annelerine hediye ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol