banner1078
Öne Çıkanlar BAŞKANI MAHÇİÇEK: TOPLUMSAL BİRLİKTELİĞİMİZİN TEMELİNDE PEYGAMBER SEVGİSİ VAR MAHMUT ARIKAN İLE SABAH SOHBETİ KMSDE YENİ PATRON ERDAL ALPASLAN grup toplantısı Belediye Başkanı Hanfi Mahçiçek

Bu haber kez okundu.

ÖZEL SANKO OKULLARI’NDA 19 MAYIS COŞKUSU
 Genel Müdür Melike Toklucu, İlkokul Müdürü Hülya Bingül, Ortaokul Müdürü Uğur Çekici, Liseler Müdürü Mutlu Koçağra, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katılımıyla düzenlenen tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

 

Özel SANKO Okulları öğrencileri Gülay Kaya ve Ulaş Dabancı, 19 Mayıs’ın önemine ilişkin konuşmalarında, “Tarihimizin en zorlu ve en onurlu mücadelesine atılan ilk adımdır 19 Mayıs. Hain planlara gebe olan Anadolu’nun kenetlenerek Büyük Önder Mustafa Kemal’in önderliğinde şaha kalkışının miladıdır” dedi.

 

Beden Eğitimi Öğretmeni Yunus Emre Ferligül’ün okuduğu Gençliğe Hitabe’nin ardından, Sanko gençleri Gençliğin Ata’ya Cevabı’nı coşkuyla seslendirdi. Öğrencilerin pandomim, halk oyunları, jimnastik gösterileriyle devam eden tören, 12’inci sınıfların mezuniyet öncesi son defa sahne aldıkları muhteşem bir dinleti ile son buldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol