banner732

banner740

banner741

banner742

banner726

banner727

banner728

banner729

banner743

banner733

banner744

banner724

NACAR; “NÖBETİM SABAHA KADAR SÜRDÜ, PAZAR DA DEVAM”

16 Temmuz 2017 Pazar 09:30
Bu haber 514 kez okundu

15 Temmuz darbe kalkışmasının birinci yıldönümünde, duyarlı olan her Türk vatandaşı nöbet tutarken, Seyfettin Nacar da süresiz nöbet tutanlar arasındaydı ve insanlardaki o heyecanı, o coşkuyu sabaha kadar yaşayanlardan biriydi.

NACAR; 'NÖBETİM SABAHA KADAR SÜRDÜ, PAZAR DA DEVAM”
 Trabzon Bulvarı üzerinde, turfanda sebze ve meyveleri alıcıları ile buluşturmakla ünlü Doğan Market sahibi Seyfetin Nacar, dün gece şenlik alanına dönen Trabzon Bulvarında sabaha kadar nöbet tuttu ve hiç uyumadan bu nöbetini Pazar günü de sürdürmeye kararlı olduğunu söyledi.

Seyfettin Nacar ile nöbet tutanlar arasında bu caddenin sempatik isimlerinden, Kapıcılar Kralı olarak şöhrete ulaşan Mehmet Çabuk da yer aldı.

Destanların cesaret ve yürekle yazıldığını belirten Naçar, “Herkesteki heyecanı, coşkuyu, teröre laneti ben de gördüm. Hainlere karşı göğsünü siper eden askerlerimizi, emniyet mensuplarını kutluyorum. Dün gece bizlere bir daha yaşanmasını arzu etmeyeceğimiz ve milat kabul edilen 15 Temmuz darbe kalkışmasına karşı direniş gösteren herkese saygı duyuyorum” derken, destanların yürekle yazıldığını, bir yıl önce sokaklara çıkarak demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkanların kahraman olduklarını sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder