Öne Çıkanlar 15 METRELİK KUYUYA DÜŞEN İNEK KURTARILDI ASFALT EKİPLERİNDEN GECE MESAİSİ Emniyet Müdürü ve 12 Şubattaki İdman maçı… KMS KUPANIN ZAFERİ OLMAYA BAŞLADI GEMCİLER GÜVEN METAL GURURUMUZ OLDU!..
banner1103

Bu haber kez okundu.

MUHTAR ALTINTEL, “GÜZEL HİZMET VE SAYGI HERKESİN HAKKIDIR”
 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala Belediye Başkan Adayları gibi mahalle muhtar adayları da çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Büyükşehir Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı ve aynı zamanda Menderes Mahallesi Muhtarı olan Yaşar Altuntel,  mahallelinin kendisinden büyük memnuniyet duyduğunu ve görevi sürdürmesini talep ettiğini belirterek, muhtarlığın şerefli ve kutsal bir iş olduğunu söyledi. 

Yaklaşık 25 yıldan bu yana mahalleye hizmet ettiğini belirten Altuntel, geçen sürede mahallelinin kendisinden büyük memnuniyet duyduğunu ve görevi süresince mahalleli ile bir aile gibi olduklarını muhtarlığın hiçbir dönem bu kadar revaçta olmadığını içinde hizmet aşkı olmayanların bunu daha önceleri yapmasının mümkün olmadığını ancak son dönemde yapılan iyileştirmeler ile muhtarlığın kıymetlendiğini ve aday çokluğunun yaşandığını ancak mahallelinin gönlünde kendisinin taht kurduğunu buna layık olmak için daha çok çalışacağını  sürdürmesini talep ettiğini ifade etti.

Muhtarlığın şerefli ve kutsal bir iş olduğunu belirten Altuntel, muhtarlığım süresince, mahalleye hizmet getirmenin yanı sıra  garibanlara destek olmaya çalıştığını, mahallelinin sevgisini kazandığını, kimsenin kalbini kırmadığını, 31 Mart’ta da Allah nasip ederse mahalleye ve vatandaşlara hizmete devam edeceğini aktardı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1098banner1099