banner758

banner746

banner727

banner760

KÖPRÜBAŞI MAHALLESİ MUHTARI FERRUH ACER’DEN BAŞKAN ERKOÇ VE BAŞKAN AYDIN’A TEŞEKKÜR

03 Ekim 2017 Salı 08:15
Bu haber 250 kez okundu

İlçemizin merkez mahallelerinden olan Köprübaşı Mahallesi muhtarı Ferruh Acer mahalle sakinlerinin talep ve isteklerinin yerine getirilmesi yanı sıra mahallenin kökleşmiş problemlerinin de çözülmesiyle birlikte bu konuda emeği geçenlere teşekkürlerini bildirdi.

KÖPRÜBAŞI MAHALLESİ MUHTARI FERRUH ACER'DEN BAŞKAN ERKOÇ VE BAŞKAN AYDIN'A TEŞEKKÜR
 Yapılan hizmetler neticesinde mahallelerinin kışa hazır hale geldiğini dile getiren Muhtar Ferruh Acer şu ifadelere yer verdi;

“ Muhtarlık görevini devralmamdan bu yana mahallemizde birçok değişimin meydana geldiğini söyleyebilirim. Köprübaşı Mahallesi’nin en büyük avantajlarından biri hem Büyükşehir Belediyesi’nin hem de ilçe belediyemizin hizmet sınırı içerisinde bulunmasıdır. Mahallemizin Mohaç, Plevne, Azerbaycan, Andırın ve Atatürk caddeleri Büyükşehir Belediyesi tarafından her gün düzenli olarak temizlenmektedir. Yine Büyükşehir Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere gönderilen yakacak ve gıda yardımları muhtarlığımızca mahalle sakinlerine teslim edilmiştir. Köprübaşı Mahallesinin en önemli ve kökleşmiş sorunlarından olan Terbüzek akarsuyunun mahalleye yaydığı koku lağım suyunun yeraltına alınması ile birlikte sorun olmaktan çıkmış ve artık mahalle sakinleri akarsu kenarında gönüllerince gezinti yapabilir hale gelmiştir.

Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetler yanında mahallemizin 3. cadde, Plevne Caddesi, Azerbaycan Caddesi, 4008. cadde ve 4012. caddeleri Göksun Belediyesince asfaltlanmış böylece kışın etrafa dolan sudan, yazın ise tozdan çok çeken mahalle sakinleri rahata kavuşmuş oldular. Ayrıca Kurtuluş Mahallesi ile Köprübaşı Mahallesi sınırında yapılan park mahallemiz açısından sosyal anlamda çok faydalı olmuş ve mahallemize renk katmıştır diyen

Muhtar Acer sözlerini şu ifadelerle sonlandırdı;

Sizlerin aracılığı ile taleplerimizi geri çevirmeyerek yerine getiren, böylece mahalle sakinlerimize bizleri mahcup etmeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatih Erkoç Bey’e, Göksun Belediye Başkanımız Hüseyin Coşkun Aydın Bey’e, KASKİ ekibine, mahallemize hizmet getirme konusunda emeği geçen tüm kurum ve amirlerine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder