banner1165
Öne Çıkanlar siyaset TÜRKİYE BİR KABİLE KMS HEM SOSYAL HEM BEYEFENDİ PERFORMANS PROGRAMI VE BÜTÇE HAZIRLIK EĞİTİMİ

Bu haber kez okundu.

K.MARAŞ DOSTLUK GRUBUNDAN ÇEVİK KUVVETE DOSTANE ZİYARET
 K.Maraş Dostluk Grubu Derneği Başkanı Abdurrahman Akbaba ve dernek Yönetim Kurulu üyelerini Çevik kuvvet girişinde karşılayan Şube Müdürü Tahsin Tunç ve Polis memurları ziyaretten memnuniyetlerini ifade ettiler.

AKBABA, “BU MİLLET TERÖRE ASLA BOYUN EĞMEYECEK”

Ziyarette ‘’Öncelikle Polis teşkilatımıza taziyelerimizi ve her zaman yanlarında olduğumuzu iletiyoruz‘’ diyerek konuşmasına başlayan Dostder Başkanı Abdurrahman Akbaba şunları söyledi; “Ülkemizde yaklaşık kırk yıldır devam eden terörün sebebi nedir cevabı Sadece Bölgesinde ve Dünya’da güçlü bir Türkiye istemeyen küresel güçler ve derin yapıların oyuncağı olan terör örgütleri her dönemde ve boş yere kardeş kanlarını akıtıyorlar. Beşiktaş saldırısında da görevlerini yaparak evlerine gitmeye çalışan gencecik kardeşlerimizi katledenler bu kanlarda boğulacaktır, şu iyi bilinmelidir ki bu millet asla teröre teslim olmayacak, devleti ve milleti ile bir bütün olacaktır. Bugün buradayız ve güvenlik güçlerimizin yanındayız ve diyoruz ki bitmelidir bu saldırılar, bin yıldır Çanakkale’de, Trablus’ta, Anadolu kurtuluş hareketinde ve bütün dünyada bir ve beraber mücadele etmiş ve birlikte yaşayan akraba olan ve kardeşçe yaşayan bir ulusun evlatları da ataları gibi olmalıdır, birlikte yaşama kültürünü en iyi şekilde yaşamalı ve yaşatmalıdır, bir kez daha Dostder olarak Sevgi, Barış ve Kardeşçe Yaşanan Bir Türkiye Umudumuzu iletiyor, Kahramanmaraş ve Türkiye olarak Teröre Karşı Tek Yürek olduğumuzu deklare ediyoruz’’ diyen Başkan Akbaba konuşmasının sonunda ‘’Aziz Şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına ve Milletimize  başsağlığı ve sabırlar, Yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz’’ dedi.

 TUNÇ, HALKIMA BEN TREŞEKKÜR EDERİM

Kahramanmaraş Çevvik Kuvvet Şube Müdürü Tahsin Tunç ise; ’’Yaşanan bu olay hepimizi derinden üzmüştür, ancak her zaman devletinin yanında olan Kahramanmaraşlı hemşehrilerimizin bizlerin yanında olduğunu bir kez daha göstermesi çok önemlidir, tüm yurtta da bu destek ve taziye ziyaretleri devam etmektedir. Ben de bu vesile ile Dostluk Grubu derneğine, tüm kişi, kurum ve kuruluşlara ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum’ ifadesini kullandı.

Kahramanmaraş Dostluk Grubu Derneği Başkanı Abdurrahman Akbaba  Çevik kuvvet Şube Müdürü Tahsin Tunç’a bir buket çiçek takdim ederken, Yönetim kurulu üyeleri de görevdeki Polis memurlarına beraberlerinde getirdikleri Karanfilleri ve gülleri takdim ettim ettiler.

Ziyarette ziyaretin anısına birlikte toplu hatıra fotoğrafı çektirildi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol