Öne Çıkanlar GAZETECİLER DE ADAY ADAYI OLDULAR! SİYASET BİR GÖNÜL İŞİ SAHİPSİZ BİR ŞEHİRDE YAŞIYORUZ! PİAZZA AİLESİ İFTARDA BULUŞTU CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

KAYBOLAN ÇİÇEKLER EKİBİ CENAZEYİ EN ÖNDE TAŞIDI
 Afyon Şuhut ilçesi Karaadilli beldesi Oynağan köyünde sekiz ay önce kayıp ya da kaçırıldı diye ihbarda bulunan aile yakınlarının Hatice Taşkın cinayetini gün yüzüne çıkaran Fox tv kaybolan çiçekler programı nin istihbarat Şefi Özkan Yıldırımın haberi üzerine Jandarma harekete geçmiş olay çözülmüştü.

Fox Tv kaybolan Çiçekler ekibi, köyde olaya adı karışan bazı kişiler tarafından tehdit edildiği bu tehdidi kolluk kuvvetleri dikkate alıp cenaze günü basın çalışanlarını korudu. Ekipte Jandarma eşliğinde köye gelerek cenaze törenine bizzat katıldı.

Olayda, Özkan Yıldırım, Şuhut ilçesi Kara adilli beldesi Oynağan köyünde 8 ay öncesi kaçırıldı iddiası ile aile yakınları tarafından FOX TV kaybolan çiçekler programına ihbarda bulunulmuş. Haberi araştırmak üzere programın istihbarat şefi Özkan Yıldırım olay yerine gitmiş bir aylık araştırma sonucu kayıp denilen Hatice Taşkın'ın canice öldürüldüğünü gün yüzüne çıkarmıştı.

16 yaşındaki Hatice Taşkın'ın daha önce cinsel istismar da bulunulduğunu ve bu kişilerin köy içinde birkaç kişinin olduğunu deşifre etmesi ile istihbarat Şefi Yıldırıma tehditler başladığı belirtiliyordu.  Son olarak bu olayı cinayet konusu ile kapatılmasını daha fazla kurcalanmamasını istemeyen bazı kişiler DNA sonucu geldiğinde defin için köye gidecek olan Yıldırıma zarar verileceğini söylentileri istihbaratı üzerine Şuhut jandarması Özkan Yıldırım ve ekibinin koruma eşliğinde köye girdi ve Hatice Taşkın’ın cenaze törenine katılarak tabutu en önde taşıdı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091