KARGIPINARI, BELEDİYE İLE SAHİL YOLUNA KAVUŞTU

10 Haziran 2019 Pazartesi 13:33
Bu haber 303 kez okundu

Erdemli Belediyesi, Kargıpınarı sahiline ulaşımı sağlayan yürüyüş yolunu yaptı. Erdemli Belediyesi, Kargıpınarı sahil yolunu vatandaşların isteği ile düzenledi.

KARGIPINARI, BELEDİYE İLE SAHİL YOLUNA KAVUŞTU
 Kargıpınarı sahilinde bulunan site sakinlerinin verdiği dilekçe ile harekete geçen Belediye, vatandaşların denize ulaşım sağlayacağı güzergâhı parke ile düzenledi. Sahile ulaşmak için bozuk bir yoldan geçmek zorunda olduklarını bildiren site sakinleri, ricalarını kırmayarak yolun yapılmasını sağlayan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya teşekkür dileklerini iletti.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Bugüne kadar görev sahamıza giren sorunların %95’ini çözdük. Görev sahamızda olmasa da vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak adına birçok çalışmayı da yürüttük. Amacımız kentimizi daha da iyiye taşımak. İşte bu amaçla elimizden geldiği kadar her sokağa, her caddeye düzenlemeler yaptık. Bu çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek, Kargıpınarı sahilinde yaşayan site sakinlerinin talebine anında dönüş yaptık. Dileriz ki yaptığımız bu yol vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırır.” İfadelerine yer verdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder