banner1066
Öne Çıkanlar BABA OCAĞINDA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ÜLKÜ OCAKLARININ EFSANE REİSİ MİLLETVEKİLİ ADAY OLDU ÜRETİMİN TEK ÇARESİ VE ANAHTARI; SANAYİLEŞME HA YARIN!

Bu haber kez okundu.

KAPALI CEZA İNFAZ KURUMUNDA HÜKÜMLÜ VE TUTUKLULARA KONSER

Düzenlenen program sonunda hükümlü ve tutuklulara kısa bir konuşma yapan Cumhuriyet Başsavcısı İlker YAZICI; “hükümlü ve tutukluların ruhsal yönden rahatlamaları amacıyla düzenlenen konser programından dolayı Cezaevi idaresine ve katılımcı sanatçılara teşekkür ettiğini, hükümlü ve tutukluların sorunlarını sık aralıklarla Ceza İnfaz Kurumlarını ziyaret ederek dinlediklerini ve yasal mevzuat çerçevesinde ve imkanlar dahilinde sorun olarak belirlenen hususlara çözüm ürettiklerini, hükümlüleri yeniden topluma kazandıracak ve ruhsal yönden motivasyonlarına olumlu katkı sağlayacak bu tarz etkinliklerin düzenlenmeye devam edileceğini” belirtti.

Konser sırasında bazı hükümlülerinde sahne alarak şarkı söyleme yeteneklerini sergilemelerine imkan verildi. Söylenen şarkıların sözlerine göre zaman zaman duygusal anların yaşandığı konser etkinliği, hükümlülerin kısa zamanda yeniden bir konser düzenlenmesi talepleri eşliğinde sonra ermiştir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol