banner746

banner750

banner727

KAMU KÜLLİYESİ'NDE İLK ÇALIŞMA BAŞLADI

24 Temmuz 2017 Pazartesi 14:24
Bu haber 303 kez okundu

Dulkadiroğlu Belediyesi'nin mega projelerinden kamu külliyesinde ilk çalışma belediye binasının yapılacağı alanda başladı.

KAMU KÜLLİYESİ'NDE İLK ÇALIŞMA BAŞLADI
 Dulkadiroğlu Belediyesi'nin ilçenin kaderini değiştiren projelerinden olan kamu külliyesi projesinde ilk çalışma belediye binasının yapılacağı alanda başladı. Belediye Başkanı Necati Okay ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, belediye binası alanında yapılan kazı çalışmalarını yerinde inceledi.
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ilçenin kaderini değiştiren projenin hayırlı olmasını dileyerek şunları söyledi: "Uzun süredir üzerinde çalıştığımız kamu külliyesi projemizin alandaki ilk çalışmasını başlattık. Dulkadiroğlu'nun merkezi haline gelecek bu alanda çok önemli projelerimiz mevcut. Belediye binamızı kısa sürede bitirmeyi hedefliyoruz. Diğer kamu kurumları da kendilerine tahsis edilen alanlarda binalarını yaptığı takdirde kamu külliyesi tamamlanmış olacak. Bu güzel projenin ilçemize ve şehrimize hayırlar getirmesini diliyorum."
Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç'ta kamu külliyesinin önemine değinerek projenin başlamasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder