banner954

banner960

banner962

banner965

banner966

KAHRAMANMARAŞ BARO’DAN KAMUOYUNA

06 Şubat 2019 Çarşamba 17:49
Bu haber 398 kez okundu

Kahramanmaraş Baro Başkanı Av. Muhammed Burak Gül, yönetim kurulu adına yaptığı yazılı açıklamada, “Türkiye Barolar Birliği tarafından tüm Barolarımızla koordineli bir şekilde, mesleki sorunlarımızın giderilmesi için somut çözüm önerileri getirilerek çok önemli adımların atıldığı ve ciddi aşamaların kaydedildiği bir dönemde, Birlik Başkanımız Sayın Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu’na, demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan siyasi partileri ziyaretinden yola çıkarak, bir anlamda saldırıya dönüşen ithamların ve istifa söylemlerinin kabul edilmesi mümkün değildir” dedi.

KAHRAMANMARAŞ BARO'DAN KAMUOYUNA
 Baro Başkanı Av. Muhammed Burak Gül, yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Birlik Başkanımızın gerek siyasi parti ziyaretleri ve gerekse öncesinde dile getirdiği toplumsal barış ve birliğe dair mesajlarının, seçim sürecine girdiğimiz bu dönemde, millet olarak birlik ve beraberliğimizin, toplumsal diyaloğun gelişmesine katkı sağlayacağını düşünüyor, bu çalışmaları ve açıklamaları destekliyoruz.

            Birlik Başkanımız; mesleki bir panel dolayısıyla yakın zamanda Kahramanmaraş’a yapacağı ziyareti sırasında da, toplumsal birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacak çalışmalarına devam edecektir. Baromuzun; meslektaşlarımızın sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalarının yanı sıra millet olarak birlik ve beraberliğimizin gelişmesine katkı sağlayan,Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu’nun çalışmalarını ve açıklamalarını desteklediğini ve yanında olduğunu, başta meslektaşlarımız olmak üzere kamuoyuna saygıyla bildiririz!”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder