banner732

banner740

banner741

banner742

banner726

banner727

banner728

banner729

banner743

banner733

banner744

banner724

İYİ PARTİ, KADINLAR İÇİN KARANFİL DAĞITTI

08 Mart 2018 Perşembe 22:49
Bu haber 299 kez okundu

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı, 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle kadınlara jest yaparak karanfil dağıttı. Kent merkezindeki Trabzon Bulvarı üzerinde bulunan Şelale Park Önünde parti il yöneticileri ve partililerle birlikte Kadınlar Günü’nü kutlayan İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Dr. Faruk Atlı, yoldan geçen kadınlara karanfil takdim etti.

İYİ PARTİ, KADINLAR İÇİN KARANFİL DAĞITTI
  Kadının hayatımızdaki olmazsa olmazlarından olduğunu belirten Atlı, böylesine anlamlı bir günde de kadınları unutmadıklarını söyledi. İYİ Parti’nin bir kadın hareketi olduğunu belirten Başkan Faruk Atlı, “İYİ Parti bir kadın genel başkanın etrafında toplanmış iyi insanlarla birlikte Türkiye’nin her tarafına umut tohumunu ekmiş ve bu umut tohumunun kök salıp artık büyümeye başladığı bir partidir” ifadesini kullandı. “Sayın Meral Akşener’in önderliğinde ve bayan arkadaşlarımız da rol alarak, birinci kademe teşkilatlarımızda direk sorumluluk alarak Kahramanmaraş ve ülkemize hizmet edecekleri o güzel günlerin müjdesi olmak adına bugün bu toplantımıza teşrif ettiler. İYİ Parti’nin kadın kolları diye bir teşkilatı yok. Hiç bir zaman da olmayacak” diyen Atlı, şunları söyledi,
Bugün İYİ Parti’de il başkanlıkları, il başkan yardımcılıkları, ilçe başkanları olmak üzere bayanlarımız yola koyuldular. İYİ Parti’nin her kategorisinde en az yüzde 25 cinsiyet kotamız var. Kadınlarımız çok yoğun bir şekilde İYİ Parti’ye gönül verdiler. İnşallah birlikte daha iyi işlere imza atacağız.” 
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder