banner1078
Öne Çıkanlar BAŞKANI MAHÇİÇEK: TOPLUMSAL BİRLİKTELİĞİMİZİN TEMELİNDE PEYGAMBER SEVGİSİ VAR MAHMUT ARIKAN İLE SABAH SOHBETİ Belediye Başkanı Hanfi Mahçiçek KMSDE YENİ PATRON ERDAL ALPASLAN grup toplantısı

Bu haber kez okundu.

İLÇE PERSONELLERİNE YANGIN TATBİKATI
 İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından, toplumda yangın ve yangın ile mücadele konularında farkındalık edindirmek amacıyla, tüm kamu ve kamu kuruluşlarında yapılan “Temel Yangın Güvenliği Eğitimi” ve “Yangın Tatbikatı” Dulkadiroğlu İlçe Tarım, Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü personelinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Dulkadiroğlu İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Şeref YURDAGÜL;  “Müdürlüğümüzde yangın güvenliği eğitiminin ve yangın tatbikatının yapılmasından memnuniyet duyduklarını belirterek  “ Yangın ve yangınla mücadele konusu gerek iş güvenliği gerekse insan ve çevre güvenliği bakımından en önemli konulardan biridir. Bu konuda herkes az çok bilgi sahibi olsa da bu eğitimle beraber küçük ama önemli detaylar olduğunu, basit dikkatsizliklerin ağır bedelleri olduğunu, gerçek anlamda çok ciddi bilgi eksikliğimiz olduğunu fark ettik. Eğitimi veren itfaiyeci arkadaşlara ve Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına teşekkür ederiz.” dedi.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığında görevli itfaiye ekibi yetkilileri Sinan KİRAZ ve Hasan BİBER tarafından,  itfaiyenin görevleri, yanma nedir, yangın nedir, yangın çıkış sebepleri, yangın yerindeki tehlikeler, yangın ile mücadele tehlikeleri konularında bilgi verilerek yangın söndürme tatbikatı yapıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol