Öne Çıkanlar KAHRAMANMARAŞ PİAZZA 2. YAŞINI KUTLUYOR dizi UNESCO DÜNYA MİRASLARI SERGİSİ AÇILIŞI … AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ kahramanmaraş belediyesi

Bu haber kez okundu.

Hurç’tan Komutan Erbağ’a veda yemeği
 Başkan Hurç, yemekte yaptığı konuşmada, Göksun’a görev yapmak için gelen herkesin kendi memleketlerinde nasıl huzur, güven ve emniyet içerisinde davranış sergiliyorlarsa, aynı rahatlığı Göksun’da bulması için her türlü özveriyi göstermekten kaçınmadığını söyledi.

Başkan Hurç şunları kaydetti: “Sayın bölük komutanımız, askeri bir görev olması münasebetiyle zor bir görevi yerine getirmesine rağmen tebessümü, ilgiyi ve diyalogu eksik etmedi. Bizde elimizden geldiği ölçüde gayret ve çabalarımızı kendilerinin işlerinin rahatlığı noktasında ortaya koyduk. İlçemizde sağlık ve afiyet içerisinde Göksun’da gayretli ve başarılı bir çalışma sergilediler. Bundan sonrada gittikleri yerlerde Türk Milletine ve Devletimize daha iyi hizmetler verecekleri inancındayım.”


En verimli yıllarımı Göksun’da yaşadım


Meslekte 21 yılı geride bıraktığını dile getiren İlçe Jandarma Komutanı Hasan Erbağ, ise yaptığı konuşmada, meslek hayatının en verimli yıllarını Göksun’da yaşadığını söyledi.


Hem resmi, hem de sivil anlamda çok iyi dostluklar ve arkadaşlıklar yaşadığını vurgulayan Erbağ, tüm Göksunlulara teşekkür ettiğini ve herkese selamlar ve sevgiler sunduğunu kaydetti. 

Konuşmalardan sora Göksun Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, Yüzbaşı Erbağ ve eşi Hemşire Kıymet Erbağ’a başarı belgesi ve plaket verdi.


Göksun Belediye Başkanı Ramazan Hurç da Erbağ çiftine Göksun kilimi hediye etti.

 

Yemeğe, ilçe protokolünün yanı sıra, kamu kurum amirleri ve sivil toplum kuruluş başkanları katıldı.

Nurettin Dal

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1245

banner1233

banner1234

banner1246

banner1248

banner1237