Öne Çıkanlar MAHÇİÇEK: ÇANAKKALE ZAFERİ TÜRK MİLLETİNİN İNSANLIK ONURUDUR! ÇELİK İMALATHANESİNDEKİ YANGIN ÇEK BAŞKONSOLOS LAUFEROVA AÇEVDE ŞEHİTLERİMİZİN ADI FİDANLARDA YAŞAYACAK UFKA YOLCULUK KÜLTÜR YARIŞMALARI

Bu haber kez okundu.

HERKES HASTANE BİTİŞİĞİNDEKİ KANTİN’DEN MEMNUN
 Yaklaşık 1,5 yıl önce, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bitişiğine ve arka cepheye açılan kantinler, hem hastane yetkilileri, hem hastane çalışanları,  hem hasta ve yakınlarının ilgisine ve takdirine maruz kalıyor.

“Sabahları erken saatte hastaneye geldiğimiz zaman, titriyoruz. Kahvaltı yapmadan hastaneye geliyoruz. Oturup sıra bekleyeceğimiz, dinlenebileceğimiz, atıştırmalık da olsa bir kahvaltı yapabileceğimiz yer var. Bu kantini buraya koyan, düşünenlere teşekkür ediyoruz” diyen hasta ve hasta yakınları kadar, hastane yönetimi de memnuniyetini dile getiriyor.
En önemlisi de, kantini çevreleyen tentenin gelen misafirleri soğuktan koruması ayrı bir güzellik. "Dış cephenin kaplanması sayesinde üşümekten, donmaktan kurtuluyoruz, Allah razı olsun" diyerek müteşekkir olduklarını yinelediler.

 İnsanların ihtiyaçlarını karşılayabilen Kantin, bölgede ve hastane civarında sosyal anlamda ciddi bir ihtiyacı gideriyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1021