banner1011
Öne Çıkanlar polis ÇOCUKLAR HAYATIN RENKLERİ KAHRAMANMARAŞ BBS 2-0 ERZİN BELEDİYESPOR G.H.İ.M ÇETESİ ARGUZ OLDU SEFERE ÇIKTI
banner1014

Bu haber kez okundu.

“HEP BİRLİKTE KAHRAMANMARAŞIZ”

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Sungur’un ardından söz alan Belediye Başkanı Gürbüz, “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mahir Ünal’ın programı kapsamında bir aradayız. Tüm misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızla el birliğiyle çalışıyoruz. Bu vesileyle ilçemize destekleri sebebiyle Başkanımız Hayrettin Güngör’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, şehrin kuzey ilçeleri için önemli bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Elbistan ilçemiz ve Ekinözü, Nurhak ve Afşin dahil olmak üzere Kuzey İlçeleri Dairesi Başkanlığı kurduk ve hizmetlerin tek elde toplanması için bu daireye KASKİ şubelerini de entegre ettik. Bu sayede hizmette etkinlik sağladık. Hemşerilerimizden de olumlu geri dönüşler alıyoruz” dedi.

Elbistan’da gerçekleştirilen yol bakım çalışmaları ile ilgili bilgileri de paylaşan Başkan Hayrettin Güngör, “Yaklaşık 5,5 kilometrelik Gündere yolunda asfalt sathi kaplama çalışmamızı tamamladık. Ekiplerimiz Afşin ilçemizden Elbistan’a geçecek. Elbistan geneli grup yollarında da bakım çalışmalarına kısa süre içerisinde başlıyoruz. İlçe belediye başkanımızla işbirliğimizi sürdürerek Elbistan’ımız için en iyi en kaliteli hizmeti sağlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Elbistanlılara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileterek konuşmasına başlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, “Kahramanmaraşımız, Elbistanımız, tüm ilçelerimiz için canla başla çalışıyoruz. İlçe belediye başkanımıza güveniyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız, aynı zamanda Tarihi Kentler Birliği Başkanı, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu üyesi. Şimdi de Cumhurbaşkanımız tarafından yine önemli bir görev tevdi edildi Sayın Güngör’e. Büyükşehir paylarının dağılımı ile ilgili kurulan komisyonun başkanı oldu. Hep birlikte Kahramanmaraşımıza katkı sağlamaya, Kahramanmaraşımız için çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte Kahramanmaraşız” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1010